Бежични пренос енергије симулација

O

omeralich

Guest
драги сви ово може да звучи мало нејасно, али шта је ту је.. (у ствари сам био ради на пројекту за пренос енергије бежичним користећи два намотаја одзвања пројектовање и тестирање хардвера испоставило веома добро сам успео да се нахране 56ваттс. и добио 39ваттс на удаљености од 1,5 метара знам бројеви не обећава, али да. је управо оно што морам да желим да оптимизују параметри за побољшање преноса власти и за то морам да симулира различите петље типова и губитке снаге. И. знам да је требало да уради раније стране, пре пројектовања хардвера, али сада сам заиста да сачувате трошкова и да реверзни инжењеринг да бисте га оптимизовали мој стварни проблем је да ја не знам о било ком софтверу у могућности да симулира / дизајн петље и процену ЕМ пренос снаге. * Знам да ће професионалци тамо да се смеје читајући ово, али за почетнике попут мене, ово није антена и не ради на микроталасна Ово је чиста енергија индукована трансфер. електромагнетно поље које одјекује и намотаји реду, ако неко разуме проблем и спремни да ми помогне, треба бити стварно захвалан Хвала унапред... лол
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top