Блуетоотх врата и светлост контролу помоћу ПИЦ16Ф877А

F

flare29

Guest
гуд дан! Ја сам овде почетник .. Треба ми помоћ у пројекту Блуетоотх контролисане светлости и врата / електрични штрајк .. Прво, желео бих да знам да ли је могуће за мене да се интерфејс са ПИЦ16Ф877А Блуетоотх модул .. Постоје две Блуетоотх модул доступан у мом крају? .. ЕГБТ9830 и ЕГБЦ04 обе су класа 2 Блуетоотх модули .. Други је, желео бих да знам да ли неко може да ми дају шематски на њему ... треће, да ли постоји сајт на давање упутства и ментора о програмирању Блуетоотх интерфејсом ПИЦ16Ф877А .. Угодити помоћ мене Хвала на помоћи Хвала вам толико
 
Здраво, 1. Оба они Блуетоотх модули комуницирају у серијској режиму и да ће лако комуницирати са већином слике преко њихових УСАРТ-модул. Међутим, 16Ф877А је заиста 5в чип где као модули су обе 3.3В, тако да је потребно неке делове за контролу сигнала између уређаја, међутим, БТ упутстава то дати неке смернице. Лакши начин могу да користе чип који се може купити као НФ верзије попут 16ЛФ877А који ће трајати од 2В до 5В. 2 и 3 - Мораћете да се тражи овим форумима / Веб
 
тхнк за одговор Ја сам питате да ли можете да ми дате узорак Шематски дијаграм за ово? Ја размишљам о стављању напона регулатора да понуде модуле Разговор са правом напоном .. да ли би то било у реду? друга ствар .. ја сам мој телефон ће користити за контролу Блуетоотх модул би то било могуће? Молимо вас да објасни .. тнк пуно: Д
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top