Водио пројекат комплетан пројекат потребан

G

get2leo

Guest
може неко да ми дају комплетан пројекат за ЛЕД матрица 8 карактера контролише ПИЦ или АВР са хек и шемама ком повезивање и еепром заснован тако да ликови могу бити смештене
 
Чешку ово. [Урл] хттп://јосепино.цом/дии/матрик_дисплаи [/ урл] [урл] хттп://ввв.мицроцхип.цом/форумс/м515481.аспк [/ урл] [урл] хттп://ввв.микрое .цом / форум / виевтопиц.пхп ф = 148 &? т = 32992 [/ урл]
 
ово нису потпуни, али они су само основни почети од Желим велики водио матрице пројекат са кодом
 
[Куоте = гет2лео; 1138615] ово нису потпуни, али они су само основни почети од Желим велики предвођену матрице пројекат са кодом [/ куоте] ПЦ интерфејса? желите да користите серијски или УСБ? Потврда да ли можете да користите овај круг.
 
Да, то је гуд али ако дају 5 * 7 онда то мора бити боље са мулти функцијом ....
 
Шта мултифункцијски? Да ли желите да користите 5к7 матрице?
 
Функције попут померања слева на десно, с десна на лево .... да желим да користите 5 * 7 заједничку матрицу катоде
 
[Куоте = гет2лео; 1138841] функционише као померање слева на десно, с десна на лево .... да желим да користим 5 * 7 заједничка катода матрице [/ куоте] потврдити Вхеатхер ово коло је ок. Да ли сте проверили ову везу. [Урл] хттп://ввв.елецтроницс-лаб.цом/пројецтс/мисц/013/индек.хтмл [/ урл] [урл] хттп://ввв.едабоард.цом/тхреад11364.хтмл [/ урл]
 
иа ово је гуд [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] не у имати код за овај пројекат
 
немој ми услугу пишите то за мене ....
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top