Временски ограничења вредности за Цилоне ЕП1Ц6К240Ц7 у Куартус ИИ

Y

yamaha

Guest
Здраво свима, имам радну УАРТ код, морам да спроведе Цилоне ЕП1Ц6К240Ц7, сада морам да то раде за 3.6864МХЗ. Морам да знам шта треба да ставим вредности за ТСУ Тх ТЦО ТПД у Куартус ИИ софтвера за 3,6864 Иам МХЗ погледу
 
мислим да није потребан да даје било какве препреке. 3,4 МХз није ХИГ брзина сат. Кварт аутоматски израчунати време сетуп и држите времена за своје дизајна.
 
Заправо сам и мислио тако, али пошто његов не ради исправно, имам сумње о томе, ја сам хтео да знам како неко може добити вредности процените, користећи Кварт алат,
 
Ја знам о Ксилинк. после месту и трасе, морате да покренете анализу тајминг. даје детаљан извештај о сетуп време, држите време и опуштен. Вероватно Кварт такође не симларли са различитим именима.
 
цонцтраинс се неедид када интерацтионг са другим чиповима на плочи, у вашим ограничења случају тајминг за УАРТ део Ја бих бринула због тога што је низак темпо, али ако је на страни онотхер сте у интеракцији са ЦПУ онда ћете морати да их доделите. Такође је депндс ако користите Тан је мало другачији приступ па ако користите КАН. Алтера има аппнотес за оба такође постоје туториали тамо. добар недостатак
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top