Делл Десктоп не долази, само трепери

S

samoltech

Guest
плс кућа, Треба ми помоћ .. ја радим на Делл Оптиплек десктоп, када сам га укључите .. она само трепери и то трепћућих наставља док сам уклонити моћ ... молим те ста да радим да то исправите. њена моћ водио тај трепери и неће отићи ни притиском на дугме за напајање док сам извадити кабл за напајање из система
 
шта је трепће је моћ довела сија или нешто сте покушали да поново покренете систем покуша да види да ли вентилатор звук чује за вас или не
 
Проверите суспендује, приправност и хибернације опције у ОС и БИОС. Посебно у БИОС секцији напајања опција ако имате. Такође, овај проблем је познат по "оптиплек 990 и 790". Проверите ПСУ или покушајте други ПСУ. : Лол:
 
Промените кабл за напајање, ако се проблем не реши него што би требало да иде на сервисном центру.
 
изгледа као да је проблем са вашим СМПС. добро ... отвори се ваше СМПС и проверите за било Искривљено кондензатора и проверите све излазне напоне као +12 В +5 В +3.3
 
Да ли се звук ПОСТ бееп у покретања рачунара? можете мерити напоне +12 В, +5 В и +3.3 В на резервни конектор са дигиталног мултиметра, ако су ван домета онда боље да замени СМПС напајање
 
Ја сам радознао ... Да ли сте икада добили реално решење за ово? Ако је тако, реците нам шта се десило.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top