Дизајн дипол антене

M

madhu14365

Guest
Хи желе да дизајн дипол антене од 0,7 до 3 ГХз .. може било ко да ми помогнете како да наставите .... и после ми неке корисне линкове који помаже у пројектовању ..
 
[УРЛ = хттп://ввв.јпиер.орг/ПИЕР/пиер.пхп?папер=0601201] ПИЕР онлине - Пројектовање двоструког Дипол антена са побољшаном Корисни пропусни опсег за Широкопојасни фазном решетком апликације [/ УРЛ]
 
дипол антене су уски опсег. између 0,7 ГХз, 3 АНС бандвитдх је широк за дипол антене. да се повећа проток дипол антене цилиндра радијус би требало да буде дебела, али то не може алтоугт сте широк опсег. Ако дизајн дипол антене користи Цони уместо цилиндра може се широк опсег
 
Хи коју врсту дипол у ванна? Микротракаста или планер антене? да се папир не пристаниште дипол антену и то је и ЛП ЦПВ антена за широк опсег у дипол антене треба да техника која је у сезгино последњу поруку
 
Требам Микротракаста антена ... можете пошаљите ми неке корисне линкове за пројектовање ...
 
са коришћењем Микротракаста антена дипол не можете да добијете широк опсег. Ако желите да дизајн на штампана плоча антену користите бовтие, можете добити широк опсег.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top