Е-маил обавештење кашњење

A

alexan_e

Guest
Ја тренутно прима емаил (Гмаил), обавештења о одговорима или ПМС после 6 сати или више, да ли неко има исти проблем или је то само мени?
 
Само сам обавештења преко контролне табле тако да не могу да кажем. Кеитх
 
ја имам исти проблем овде, али кашњење неко време је веома дуга тек 12 сати зашто је то тако [ЦОЛОР = "Силвер"] Ажурирано --- --- [/ ЦОЛОР] Ја сам овдје има исти проблем, али кашњење неко време је веома дуг тек 12 сати зашто је то тако
 
Дошло је проблем у последњих неколико дана, али је администратор поправио, требало би да се вратим у нормалу брзо. Имајте на уму да сам имао сличне проблеме у прошлости, али њих су настали мој маил провајдера, а не форума, е-маил је послат из форума, али је добио касно из моје обезбеђен. То може да се провери ако упоредите слање прима време, ако је проблем изазван форуму онда покојни пошаљи треба да има исти послати примити временске маркере што значи да је пошаље касно, али је добио одмах. С друге стране, ако видите слање ознаку која је сати пре него што прими поруку, онда је твоја кривица провајдер. Ево како је мој сенд примљен погледао у овом случају то је била грешка форуму [аттацх = цонфиг] 80301 [/ аттацх]
 
то је кул ја ћу га проверим и пост ускоро мој проб
 
Имам један дан кашњења за нови пост обавештења.
 
момци кашњење дуже од 15 сата сам тек ја да примате обавештења јучерашње :-|
 
Такође, ја нисам добио никакву пошту обавештење у последњих 15 сати. Ово је требало да буде фиксна јуче, али мислим да је све горе, већ сам контактирао администратора.
 
Требало би да буде у реду после ове ноћи. Хвала за обавестити.
 
Ово обавештење је испоручен у року од неколико минута па ваљда смо се вратили у нормалу.
 
иуп ја добио све моје обавештења ствари врати у нормалу ваљда
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top