Ин-цирцуит дебуггер Потребно за Атмел или ТИ.

H

HallMark

Guest
Поздрав Едабоард, ја сам у потрази за Ин-Цирцуит Дебуггер за Атмел и ТИ. Постоје неке фирме праве такве, али његова цена је превише висока Да ли постоји неки Опен Соурце програм за отклањање грешака је доступна? Молимо вас да ми пошаљете своје податке. Поздрав, Халлмарк
 
Постоје ЈТАГ клонови за Атмел АВР. Можете наћи лако помоћу Гоогле
 
[Куоте = нандху015; 788799] Постоје ЈТАГ клонови за Атмел АВР. Можете наћи лако помоћу Гоогле [/ куоте] Хвала за одговор, али Нандху Ја сам нови на Атмел сам радио на Фреесцале и НКСП. тако да сам био помало збуњен што је боље и ради са АВР Студио.
 
ЈТАГ Клонирање радови духовитост АВР студио, али може да подржи онли уредјаје ЈТАГ / АТМЕГА16, 32 ..../ [УРЛ = хттп://ввв.сциенцепрог.цом/буилд-иоур-овн-авр-јтагице-цлоне/] Креирајте свој АВР ЈТАГ ИЦЕ сопствени клон - научни, уграђени, биомедицински, електроника садржај [/ УРЛ] Ево један, али неки Атмел програмер је потребан за уплоаед код у АТмега16 - ЛПТ порта потребна и 4 резисторс.. АВР студио ХАВЕ неких проблема са Линуком
 
[Куоте = зоро1; 788805] ЈТАГ Клонирање радова духовитост АВР студио, али може да подржи онли уредјаје ЈТАГ / АТМЕГА16, 32 ..../ [УРЛ = хттп://ввв.сциенцепрог.цом/буилд-иоур-овн-авр- јтагице-клон /] Направите свој АВР ЈТАГ ИЦЕ клонова -. научни, уграђени, биомедицински, електроника садржај [/ УРЛ] Ево један, али неки Атмел програмер је потребан за уплоаед код у АТмега16 - ЛПТ порта потребна и 4 резисторс. АВР студио ХАВЕ неких проблема са Линук-ом [/ куоте] Хвала пуно .. Да имам један УСБ програматор али једноставан начин да се развије пројекат ми је потребно за отклањање грешака .. тако да могу да учита код у АТмега16 преко УСБ-а. Ја сам проверу везу. ЛПТ порт ... : (У потрази за УСБ једну .. НЕ ЛПТ порта на ПЦ.
 
Постоје комерцијални дебуггерс доступни са УСБ и клонова који сам поменуо користи серијски порт. Боље је користити УСБ то сериал конвертор, ако донт имати серијски порт на вашем рачунару
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top