Како да видите СЦХ и ПЦБ.. фајлове

R

roykyn

Guest
Како да видите СЦХ. и ПЦБ фајлови .... морам једноставан софтвер за тај посао. .....
 
можете користити Протел 99 СЕ суђења да виде и ПЦБ.. сцх филес.
 
Жао ми је рећи да то није тако једноставно мора да морате да знате шта је софтвер их је створио. Има доста да се користе и Сцх.. ПЦБ фајлови попут еагале распореда уредника Протел ДКСП и 2004 нова алтиум 6,5 ће их отворити, али онцед сачуван са алтиум 6,5 тада ДКСП или 2004 неће отворити датотеку. Дакле, потребно је да сазнате који софтвер направљен покушати орао распоред уредник има да је најчешћи софтвер са нама хобисте је да урадите Фрееваре Верзија наду да помаже визпиц
 
ПЦАД има исте наставке. Иоу цан довнлоад 30 дана ради демо. Поздрав. Мр.Цубе
 
ЕкпрессПЦБ има превише исте наставке.
 
[Куоте = визпиц] ... покушајте орао распоред уредник има да је најчешћи софтвер са нама хобисте је да урадите бесплатни верзију ... [/ куоте] Еагле је "брд" и "сцх", али не "ПЦБ"
 
Здраво, ја мислим да ако отворите овај фајл у текстуалном едитору или хек уредника, можете да пронађете оно што софтвер може да га отвори. поздрав
 
Као што сам осумњиченог да је ПЦАД фајлове, покушајте да се ослободи гледаоца: [урл] хттп://ввв.алтиум.цом/пцад/ресоурцес/довнлоадс/виевер_довнлоадс.аспк [/ урл]
 
Не знам .... морам да питам У ват момци користили .......... само сам га преузети одавде (уплоадед филес) .....
 
можете да користите П * отел 99 СЕ суђења да виде и ПЦБ.. сцх филес.
 
било који начин сам нашао 2 софтвера први поглед и датотеке аутовуе може отворити скоро сваку датотеку ...... ....
 
2 софтвер је ......... први фајл поглед ... њена реали добра и .... 2. аутовуе
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top