Како да подесите излазни напон исправно у ОТА дизајн?

D

diemilio

Guest
Поздрав свима! Приликом пројектовања ОТА, један од најтежих такс је да подесите излазни напон на жељену вредност (када возите капацитивни оптерећења). Чуо сам да постоје повратне приступи поставили овај излазни напон. Може ли неко да објасни ми како да урадим ово? Хвала, диемилио
 
Здраво Каква је ваша структура ОТА?? Ако имате сингл завршио једну, и желите да користите ОТА у негативном повратном конфигурацији, онда сама конфигурација можете подесити излазни напон (треба да буде пројекат за одговарајућу квалификацију). Али, ако имате потпуно различит конфигурацију, треба ти ЦМФБ (цоммон-моде повратна) коло које њена структура у зависности од ОТА архитектури ..
 
Да ли је један завршио ОТА. Оно што ја не разумем је како би повратна подесите излазну вредност помака на ВДД / 2
 
Постоје многе архитектуре за примену негативне коментаре на ОТА. Ја вам објасним два најједноставнија (рад за посебне апликације). Први је једноставан негативна повратна са архитектуром испод: [имг] хттп://имагес.електрода.нет/34_1192779345.гиф [/ имг] У овом случају, као што знате, излазни напон следећи улазног један (делује као напон бафер) према односу испод: Воут = Ав (Вп - Вн) => (Вп - Вн) = Воут / Ав Ав За са великим довољно вредности Воут / Ав апликације. једнака нули па Вп цца. изједначавају са ВН = Воут. Дакле, у овом случају излазни напон имају заједничко-мод вредност једнаку заједнички режим улазног сигнала, и тако треба да осмисле ОТА за равноправно улазних и излазних заједничких моде напона. Следећи заједничка архитектура је следећа: [имг] хттп://имагес.електрода.нет/88_1192779375.гиф [/ имг] У овом случају са једнаким отпора, коло се понаша као тампон и улаз и излаз заједнички режим напони су једнаки. Ако вам је потребан другачији унос и напоне комон-излазна, морате одабрати одговарајуће вредности за отпора, а можда ће бити потребно додатних кола за подешавање ОТА унос цоммон мод напон. [Имг] [/ имг] [имг] [/ имг]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top