Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

Како да покренете фајлове?

P

pd

Guest
ХИ Имам торрент фајл, не знам како да водим ит.Плеасе помоћ.. Је преузето је из Хвала, пд

H

House_Cat

Guest
Ви сте се приказују торрент клијент софтвер на рачунару, као што је БитТоррент ([урл] хттп://ввв.битторрент.цом/довнлоад.хтмл [/ урл]). Затим покрените клијентски софтвер, идите на Филе-адд торрент и софтвера преузима одатле.

G

gazbykung

Guest
ако користите рутер морате унапред клијенти'су порт на вашем ПЦ ип превише.

J

Jerry_June

Guest
у могу да користе БитЦомет. ру могу донвлоад из [урл] хттп://ввв.торрентспи.цом [/ урл]

I

III

Guest
Гет уТоррент из уторррент.цом је 500к велика екстра брзо, а након првог лансирања уторррент ће вас питати да ли да га ван'т асосиате са типовима торрент филе клик да, и поред све што треба да урадите са својим торрент је двоструко кликните на њега.

T

tarakapraveen

Guest
Мислим да покренете БитТоррент датотеке ова два софтвера може бити корисно цхек је 1) ФласхГет ---- довнлоад манагер 2) Азерус мог себе помоћу ових тво.Ве може слободно преузети са Интернета.. Хвала, Тарака

W

werocool

Guest
У школи и на послу, ја користим [урл = хттп://ввв.торрентрун.цом] ТоррентРун [/ урл], ако је ваш вољни да баци пар долара, нећете морати сваки комад софтвера за покретање торрент. Будући да се ради на тамошњим сервера постова собом и без рутера, лука блокира питања! :) Код куће сам још увек користе Азерус која ради добро.

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor