Како уклонити Аирвирес у орла?

3

3Deye

Guest
Добро, морам да уклоните неке аирвирес из одбора у орла. Ови аирвирес повезују млевене пинове у ФПГА ни ја нисам их повеже у шеми! Како могу да урадим ово?
 
Било би корисно да види ваше датотеке орла да одговорим. Аирвирес су обично неповезано мреже. То би могао да буде ВДД и ГНД мреже која се аутоматски повезани са другим мрежама са истим именом, чак и ако физичка веза и слине приказан у шеми. У том случају, требало би да их траса. Кит.
 
Здраво Кит, ово је слика ФПГА чипа из БРД датотеке:. [Имг] хттп://и41.тинипиц.цом/98у5в7.јпг [/ имг] Ја ручно усмеравају све иОС у меморији, али је оставио и аирвирес повезивања ГНД пинове. Мислим да бих могао да их повеже директно на уземљење преко Виас тако да нема потребе да се повежете (пут) да их једни друге!
 
[Куоте = | Фузија |] Здраво Кит, ја ручно усмеравају све иОС у меморији, али је напустио аирвирес повезују ГНД пинове. Мислим да бих могао да их повеже директно на уземљење преко Виас тако да нема потребе да се повежете (пут) да их међусобно [/ куоте] Да. Повежите их прелазе, дефинисати авион за напајање са исправним именом и ударио "ратснест" и они би требало да нестане. Кит.
 
Велики .... Помогао +1 :) Друго питање искочио! Могу да додам да Виас ГНД пинова на левој страни ФПГА? (Они пинови који су окружене траговима)
 
Нормално би покушали да их што је могуће ближе тампона (ако има места). За оне које сте већ трасиран (али и даље треба да повезује земље) - додајте ВИА, затим се уверите да се зове ГНД (или шта год вам тло се зове). То можете да урадите пре него што поставите путем куцањем преко 'ГНД "или накнадно (помоћу" Име "). Тада ће се створити још један вазду из путу да преко које ћете морати да се повежете. Ако га пустите директно на жицу (под претпоставком да се нумере и преко налазе на истој мрежи), он ће повезати без икаквог додатног рада чим хит "ратснест". То је најбржи начин ако сте заглављени на мрежу, а ви ни не морате да га именовати - то ће бити "ГНД" је име ако га ставите директно на ГНД стази. Надам се да све има смисла! Кит.
 
Да, разумео сам како да додате ГНД авион и спојити ове жице ваздух на њега, али проблем је сада што сте рекли је: [куоте] (ако има места) [/ куоте] Мислим да нећу моћи да додају Виас у ови препуних подручја! могу контролисати величину путем да се уклопи у тим областима?
 
Можете направити преко било које величине коју волите условом да се уклапа у производњи способности вашег ПЦБ произвођача. Можете имати онолико различитих величина као што желите. Кеитх
 
Хвала господине Кит. Бтв, лепо аватар :)
 
Хвала. Ја само нисам има мој логотип, већ моје име изгледа да изазове забуну о мом полу у појединим земљама, тако да сам мислио да ће покушати да разјасним! Кит.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top