Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

Како читати СМД кондензатор вредности.

N

nguyennam

Guest
Здраво свима, имам једно питање и надам се да неко може да помогне: за СМД отпорнике, то је у реду за читање вредности на паковањима, али за СМД кондензатора, не постоји ништа на паковању, па како да знам своје вредности? Хвала вам пуно унапред. нгуиеннам

T

ta2ctp

Guest
Здраво, морате тражити у [урл] ввв.гоогле.цом [/ урл] у "СМД + кодова" Нотице: Можете ставити на: "...." Искрено Сафак ..

C

crazyduck

Guest
Здраво, одговор је садрже у свом питању! Ништа на кондензатор, ништа читати .... То је једноставно, зар не? Користите цапациметер .... ЦД ;)

N

nguyennam

Guest
Хвала свима, то значи да не постоји начин, ја користим ни по РЦЛ метар, а понекад, по мултиметра погађање грубе вредности. нгуиеннам

S

sinip

Guest
[Куоте = нгуиеннам] Хвала свима, то значи да не постоји начин, ја користим ни по РЦЛ метар, а понекад, по мултиметра погађање грубе вредности. нгуиеннам [/ куоте] Ви ћете добити много прецизније резултате ако десолдер прво СМД кондензатор.

P

pronab

Guest
Плез предузме техничко суппорт.Аццординг подржавају произвођача 2 моја кновлеге постоји правилан начин да сазнате вредност АМД кондензатор.

N

n_huda2006

Guest
плс погледајте на страници х ** п :/ / ввв.соларботицс.нет / библиотека / комада / партс_елецт_пасс_цап_цоде.хтмл # см ја мислим да ћу ти помоћи много .. : Д

V

Verba

Guest
н_худа2006 је у праву, СМД кондензатори немају списе о њима. То је на једној од две стране већих, написаном са танким црним линијама (или тачке)

N

nguyennam

Guest
Хвала вам свима за ваше помаже. Али ја икада видела капице са величином од око 1.5к2мм, обојена жуто или браонкасти, без ичега на својим паковањима, па како да знам своју капацитивност. нгуиеннам

A

aandavan

Guest
Здраво, Набавите паметну Пинцета можете прочитати вредност отпорника и кондензатор приказан на Пинцета. Његова стварно добро.

N

nguyennam

Guest
О звучи лепо, никада нисам чуо за то. Можеш ли ми дати марку и њен груби цену? Тханх ти много. нгуиеннам

C

CMOS

Guest
Треба сомтхинг овако .... [урл = хттп://ввв.сиборг.цом/смарттвеезерс/СТ_Цанада_2.хтм] дигитални Пинцета [/ урл] да измери СМД кондензатор вредности.

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor