Који је најбољи ПЦБ-компаније у Кини?

S

Sadegh.j

Guest
Здраво Желим компанија у Кини специјализована за израду ПЦБ са разумним ценама, неко може да ми помогне?
 
Поштовани господине, Наше предузеће може да вам послужи ПЦБ / ФПЦ фабрицатрион, компоненте порекло и ПЦБА окупљања. Ви сте слободни да ме контактирате на [емаил] салес@флипцб.цом [/ емаил] Хвала. Кен
 
Ја сам Чејни Лију, из Шенжен ДЕМ Електронски Међународни доо. Ми смо стручњак ПЦБ-фабрику у Кини. Ми можемо учинити за вас ПЦБ-а. Молимо Вас молимо Вас пошаљите емаил на [Емаил] цхенеилиулиу@126.цом [/ емаил] Чејни Лију ========================= ДЕМ Електронски Међународни доо тел: +86 137 14135461 Факс: +86 755 2756 7027 Скипе: цхенеилиулиу МСН: [ЕМАИЛ] цхенеи.лиу @ хотмаил.цом [/ емаил] Веб сајт: [УРЛ] ввв.дмеле.цом [/ УРЛ]
 
Драги: Ја сам МА ПЦБ и ФПЦ једном месту радник из Кине, надам се да ћу вам помоћи у вашем пословању Срдачан поздрав
 
Винтак кола је специјализована за производњу високу прецизност и поузданост 2-24 ПЦБ слојева, укључујући и ХДИ, алуминијум кола, високе фреквенције плоча, тешке бакар, дебљине злато, итд Ми смо били сертификовани са УЛ, ИСО9001: 2000, ИСО 14001, и ТС16949. За више детаља, молимо пошаљите е-маил ме на Царсон.ки (на) винтакпцб.цом
 
Ја вам препоручујем следеће две компаније су најбољи. 1) Хониа Међународни која је професионална производње и извозника ПЦБ-а, у Шенжен. 2) Потпуно, Хонг Електроника акционарско, који је такође у Шенжен. [Урл = "хттп://ввв.веллгровцхинасоурцинг.цом/"] купити Кина Велепродаја [/ УРЛ]
 
[Куоте = винтакпцб; 825488] Винтак кола је специјализована за производњу високу прецизност и поузданост 2-24 ПЦБ слојева, укључујући и ХДИ, алуминијум кола, високе фреквенције плоча, тешке бакар, дебљине злато, итд Ми смо били сертификовани са УЛ, ИСО9001: 2000, ИСО14001, као и ТС16949. За више детаља, молимо пошаљите е-маил ме на Царсон.ки (на) винтакпцб.цом [/ куоте] [урл = хттп://ввв.винтакпцб.цом ]?·???[/ УРЛ]
 
Ја користим Кина Фастпринт, они су заиста брзо као што име каже (6 дана) и сасвим аффордабле.Сорри не могу слати везу иет.Неед 1 порука више.
 
Поштовани, Поздрав, ово је убрзала из РонгХуи Индустријска (ХК) Холдингс Цо, Лтд.А ПЦБ, производњу уз добар квалитет и ниске цене у Кини. Као један од водећих добављача ПЦБ-а, били смо манипулацију различитим врстама ПЦБ-а производа за око 8 година. Наши производи су веома популарни у многим клијентима за њихово квалитетно и фине израде. Да би сте генералну идеју, плс љубазно наћи наш сајт компаније за референцу. Цитати и узорци ће бити послати по пријему ваше специфичне захтеве, ми ћемо бити драго да испробате наше најбоље да вас задовољи у сваком тренутку. Плс на уму да ми не само у потрази за купца, али и дугу везу партнера. Надамо се да ћемо своје ране одговор са много интересовања. Угодан дан ~ Срдачан поздрав, Шпед Гуан РОНГХУИ Индустријски (ХК) ЦО ГРА, ОГРАНИЧЕНОМ Канцеларија +86 0755-29172418 Целл +86 15119229339 Факс + 86 7577 Е-маил 0755-2917 [е] мкт03@ронгхуипцб.цом [/ емаил] Скипе- спедгуан168 МСН: [емаил] спедгуан@хотмаил.цом [/ емаил] Интернет [УРЛ] хттп://ввв.ронгхуипцб.цом [/ УРЛ]
 
Ми смо услуге дизајна ПЦБ-провајдера. за будуће дизајн ПЦБ-а можете нас контактирати на [е] мацроПЦБс@гмаил.цом [/ емаил] или [урл = хттп://ввв.мацроПЦБс.цом] Насловна страница [/ УРЛ]
 
Моје име је Билл и из глобални дизајнерски Тецх Елецтроницс Цо доо у Кини која је добављач за ПЦБ и ПЦБА (ОЕМ, ОДМ). Имамо 2 ПЦБ биљке, 1 и 2 СМТ биљка дизајнерских кућа. 1) 2 ПЦБ биљке може да произведе 500.000 квадратних метара 2-12 слојева са 4 милиона у знак празнине и производња 0,2 мм у отвор. 2) 1 СМТ биљка има 4 брзе производне линије са дневном излаз: 1,6 милиона чипова који су компатибилни са 0402 и БГА се пацакге породица у различитим високе прецизности микро компоненте. 3) & Р тима за пројектовање кућа има 3 лекара, мајстора 8, 28 и 5 студената више школе. Надам се да пронађете начин да сарађују са вама. Свако Ваше питање, молим јавите ми. Б.регардс Бил-Ксу (господин) Менаџер продаје -------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------------------- глобални дизајнерски Тецх Елецтроницс Цо, ДОО Додај: Но.8309, 3Ф, парк софтвер, 16 ЦХАНГЈИАНГ друмског, Нови Дистрикта, Уукси, Јиангсу, Кина. Тел :0086-510-81815570-8003 Телефакс :0086-510-85215510 М / П :0086-13814217566 Е-маил: билл@глобалдесигнтецх.цом [УРЛ] хттп: / / ввв.глобалдесигнтецх.цом./ [/ УРЛ] -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top