Мицрософт Виндовс не реагује?

D

deviddiya

Guest
Имам Делл лаптоп рачунар са оперативним системом Виндовс 7 на њему, око годину и по старом. Када сам га окренуо на овом јутра, стони дошао, али ништа се не би отворили или одговорити. После неколико минута, порука појавио рекавши: "апликација Мицрософт Виндовс се не реагује." Екран онда иде сасвим плава. То ће учинити да сваки пут кад укључите рачунар. Тренутно сам у безбедном режиму, која изгледа да ради добро. Налетео сам неколико антивирусних програма и ништа није нађено. Оно што се у свету није у реду са мојим рачунаром и како да га поправим!?
 
Ако је у стању да се пријавите у безбедном режиму то није хардверски проблем. Ваш круг је савршено у реду. Само узми Виндовс 7 Боотабле ДВД и направити уредан прилагођену инсталацију у истој партицији где је ОС фајлови су претходно постојећих. Све најбоље.
 
[Куоте = девиддииа; 1095115] Ја имам Делл лаптоп рачунар са оперативним системом Виндовс 7 на њему, око годину и по старом. Када сам га окренуо на овом јутра, стони дошао, али ништа се не би отворили или одговорити. После неколико минута, порука појавио рекавши: "апликација Мицрософт Виндовс се не реагује." Екран онда иде сасвим плава. То ће учинити да сваки пут кад укључите рачунар. Тренутно сам у безбедном режиму, која изгледа да ради добро. Налетео сам неколико антивирусних програма и ништа није нађено. Оно што се у свету није у реду са мојим рачунаром и како да га поправим?? [/ Куоте] Ја сам се суочила са проблемом пре, али када сам поново рачунар, проблем је фиксна. Можете пронаћи неке стручњака рачунара да га провери.
 
Имам тај проблем сличан превише на мојој цомпутер.И довео је на стручним и мој проблем је лако поправити сада.
 
Здраво, ја сам нови на форуму, као и, предлажем вам да вам поново Круг и поново Виндовс 7 са оперативног система Виндовс 7 бутабилног ЦД-а. Тражите позитивних Одговори од других чланова
 
Тај проблем се често наћи у Делл лаптоп .. Најбоља ствар је да поново инсталирате оперативни систем
 
рестарта је решење сви експерти учинити исто "НЕ ПОСТОЈИ експерт у било којој области они само то раде тако да можете да запањује"
 
[УРЛ = "хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=нн2ФБ1П_Мн8"] весео одговор [/ урл] (добро то је петак).
 
Најбољи начин да се замени Убунту. :)
 
Убунту има своју предност и мане, тако претвара у њима није прост решење као сада јер ти можда не знате сви софтвери сада подржавају убунту ОС у будућности можемо видети бум, али још увек прозори има предност над убунту цос унакрсног платфром природа
 
Најбољи начин да обликујете или користите опорави цд.Тхис је начин да добијете свој ПЦ упдате.отхервисе опоравак опцију употребу. [УРЛ = "хттп://ввв.миндинвентори.цом/мобиле_аппс_дев.пхп"] Мобиле Аппс развој [/ урл] | | [УРЛ = "хттп://ввв.миндинвентори.цом/мобиле_аппс_дев.пхп"] Мобилни Развој апликација [/ урл] | | [УРЛ = "хттп://ввв.миндинвентори.цом/мобиле_аппс_дев.пхп"] Мобиле Апп за развој [/ урл]
 
Шта прасантх је тачно, поново инсталирате оперативни систем на било који од дискова је рецоммендале!
 
[Куоте = девиддииа; 1095115] Ја имам Делл лаптоп рачунар са оперативним системом Виндовс 7 на њему, око годину и по старом. Када сам га окренуо на овом јутра, стони дошао, али ништа се не би отворили или одговорити. После неколико минута, порука појавио рекавши: "апликација Мицрософт Виндовс се не реагује." Екран онда иде сасвим плава. То ће учинити да сваки пут кад укључите рачунар. Тренутно сам у безбедном режиму, која изгледа да ради добро. Налетео сам неколико антивирусних програма и ништа није нађено. Оно што се у свету није у реду са мојим рачунаром и како да га поправим?? [/ Куоте] Ти имаш унутра вируса / тројанаца, да променим антивирус са неким добро. Али за сада покушати да се екплорер.еке тече од трчања командне ЦТРЛ + АЛТ + ДЕЛЕТЕ онда нови задатак ..... покушајте да уклоните вирусе и убити све нон ОС процесе и услуге. Екплорер.еке ће вратити десктоп схелл са иконама и таск бару. Користите услужни мсцонфиг да онемогућите неке нон ОС стартуп програме, .... Вратите оперативни систем, и користите дицент антивирусни софтвер.
 
тројанци и неки посебни малварес имају овај ослонац као Петар је рекао раније, али је његова порука има више јасне кораке које треба следити у невољи снимање БРОЈ 1 грешку све урадите је да једноставно не можемо ажурирати нашу базу антивирус који је такође разлог за ову грешку
 
Само поново инсталирати своје прозоре.
 
интересантно ...! Сада сам добио идеју о томе!
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top