Напон радник коло

K

kathalebm

Guest
Здраво свима, ја сам радио на ФПГА који могу да читају било позитиван или негативан напон на време. Пошто ћу користити овај ФПГА за читање или + / - напон, мислио сам да померања-ВЕ напона на + ве вредност. Не знам коло које могу да користим да то урадите. Молимо, може неко да ми помогне. Хвала унапред.
 
Које су две улазне напоне и шта је И / О напон ФПГА? Кит.
 
[Куоте = катхалебм; 858056] Здраво свима, Ја сам радио на ФПГА који могу да читају било позитиван или негативан напон на време. [/ Куоте] ФПГА могу да прихватим само позитивне вредности у улазима тако да претпостављам да опише оно што желите да читате, а не оно ФПГА може стварно прочитати. Морате да дају више детаља о извору ових напона и природа од њих, ови импулса, који су очекиване вредности и др Александра
 
[Куоте = кеитх1200рс; 858064] Које су две улазне напоне и шта је И / О напон ФПГА? Кит [/ куоте] Здраво Кит. Хвала пуно на одговору. Ја сам помоћу Фусион 484-ФПГА да направим једноставан осцилоскоп узорковања за мерење аналогних сигнала који могу бити негативне или позитивне напоне. И / О канала за ФПГА може бити конфигурисан за мерење или + ве-ВЕ или напона на време. Друге компоненте (узорак и држите) ја користим могу да раде са 5В. Зато сам хтео да снимак сигнал бити у распону-5В до +5 В и СХИФТ-ВЕ напона на + Ве. Ако ви или било који други има идеју о томе како да се то ради је веома добродошла да допринесе. Хвала унапред. Бенџамин
 
Не знам Фузија ФПГА али бих рекао да желите да смањите опсег, као и смени. Дакле, 5В-0В улаз ће постати, 0В улаз ће постати 2.5В и 5В улаз ће остати на 5В, на пример. Нешто овако [урл = "# хттп://ен.википедиа.орг/вики/Оператионал_амплифиер_апплицатионс Дифферентиал_амплифиер"] диференцијални појачавач [/ УРЛ] Кит.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top