ОЛЕД дисплеј + микроконтролера

D

danvica

Guest
То је био стари пројекат сам урадио пре неколико година: Кратак видео (жао због ниског квалитета): [урл] хттп://иоуту.бе/6П0ОКхац51г [/ урл] То је требало да буде електронски ручно туш, упалило али то се није померио са тест фази. ОЛЕД дисплеј (96к64) се контролише ПИЦ18Ф4525 је програмиран у Ц плус неким (малих) делова у асемблеру да побољша брзину. Квалитет екрана је далеко боље него што изгледа са слика ... свако је стручњак фотограф? У осетљиве на прсту добија се низ ИР ЛЕД плус релативна фотодиоде (можете их видети на сликама). Један велики проблем је био естетских. Како да сакријете очитавање кола? Нисам био у стању да пронађе било који ИР провидне пластике (али непрозиран за видљиву светлост). Свака идеја? Даниеле
 
Хвала за брз одговор, чини оно што ми треба, ја користим да купи много од Фарнелл али нисам проверио: лол: Само два поена: - Унлуцкли датасхеет веза изгледа сломљено (али ћу покушати почевши од произвођача). - Да ли је то прецењено? Роугхт калкулација реци да це костати 4-5 € по комаду ... никаквог искуства са овим материјалима? Даниеле
 
Чудно, веза ради за мене. Фарнелл део број је 177144. Чини се скупе, али само би користили минимум вам је потребна. Комад 3 "к1" не би било превише скупо. Може бити јефтинији извори - свакако од Далеког истока запремине снабдевања. Нисам користио да стања, али слично оне. Кеитх
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top