Огласи - Финд фрекеунци са минималним додаци Губитак

E

enjunear

Guest
Покушавам да оптимизујете кола, а желе да имају оптимизатор циљ да се заснива на минималним убацивање губитак кола. Желим минута да дође до губитка у одређеном фреквенцији, тако да сам треба да изгради једначину која проналази минимални губитак уметање и даје фрекеунци на коме се она јавља. Једноставан пример: фрекв Унето слабљење (дБ) 10 -4 15 -3 20 -2 25 -1 30 -2 Коришћење макс (дБ (С (2,1))) би ми дао -1. Међутим, желим једначину да се врате "15", тако да могу да имам свој циљ за оптимизацију подешен на, рецимо, 20. Покушавам да се усклади два врха коришћењем овог метода, као и скалирање две једначине се доказује да буде компликовано. Најдиректнији начин би био да су се две минималне губитке врха јављају на истој фреквенцији. Ја једноставно не желе да проведу бескрајне сате ради Импулс Симс руком ... Хајде да га покренете овернгихт и нека оптимизатор подесите их, где желим да буде. ПС Знам да можете подесити МАКС-маркер на приказ података, али то неће да ми помогне повуци учесталост појаве назад у оптимизатор циљ.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top