Основни сумњу Амба .......

G

Guru59

Guest
[Б] Здраво свима ...... могао неко објасни ми детаљно следеће "Напредна микроконтролера Аутобус Архитектура (Амба) спецификација дефинише микросочива комуникације стандард за пројектовање високих перформанси уграђених микроконтролера ........." вхт не микросочива комуникације стандард се односи на ..... хвала [/ Б]
 
Значи да Амба, (посебно АХБ и аки) није погодан за офф чип модул комуникације
 
Микросочива аутобус значи повезивање са модула у чипу, као и амба, БВЦИ. ОФФЦХИП значи вези са различитим чиповима, као што је СПИ, И2Ц, итд
 
погледајте Амба ПДФ је рука стандард за повезивање периферија на АРМ процесор као што је систем на чипу
 
Речено линија по мени је из спецификације саме ..... То је оно што бих желео да знам шта тачно микросочива ЦОММУНЦАТИОНС стандард се односи на ..... Хвала
 
Претпостављам да на Ур Ур СПЦ има АРМ, језгро, меморијски контролер (за СДРАМ), процесор има велике брзине тако да за приступ подацима фастли између ова два, треба аутобус, који може да ради на високим фреквенцијама и високе перформансе ....... ... Дакле, АХБ аутобус је посебно користи за ову сврху ....... ЕКС: СПЦ Р има Ур има АРМ, језгро (са ИТЦМ, ДТЦМ), меморијски контролер (за СДРАМ), Нандора Флсх контролер, један блок нешто ДМА ........... У почетку све информације (боот) Р чувају у НАНД Фласх, тако да за цонфигратион свих уређаја ако је АРМ процесор чита кроз НАНД Фласх цонтрооллер директно, онда ће бити потребно више времена, тако да ће ДМА трасфер података НАНД фласх контролер => СДРАМ меморије, а затим те податке се преноси на ТЦМ уз помоћ ДМА блока (без употребе процесора) користећи протокол АХБ са великом брзином ....... Мислим да сада Ур сумње може бити опозван .......
 
Микросочива ЦОММУНЦАТИОНС стандардан начин Амба је широко коришћен током Соц аутобус области, многи ИП адреса су дизајнирани прати спецификације, у може да се повеже преко ИП-лако Амба да изгради сопствени систем
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top