О анализатор Тимекуест сатним

T

trupesh.vasoya

Guest
како да користите алатку тимекуест тајминг анализатор, молим неко може да ми каже о томе, било лак метод или узорак примјер за то, ја не могу да схватим о ограничењу користи у њој молим вас помозите ми .... Хвала
 
Овде је једноставан туторијал верујем да вам помогну: Хвала.
 
Хвала хаиро, његова заиста корисне за мене, али мој прави проблем је у којој услов морамо поставити ово ограничавају у анализатор тимекуест тајминг и било примера где Монтер пропушта да стане дизајн на уређају (ФПГА), а морамо да користимо тимекуест за скуп који ограничавају .. Сачекајте позитиван одговор .. Хвала
 
[КУОТЕ] Монтер не стане дизајн на уређају (ФПГА), а морамо да користимо тимекуест за скуп који ограничавају [/ куоте] Како је могуће користити уз ограничења временских тимекуест ако дизајн не може да стане на одређеном уређају? Не разумем то. Ако дизајн не може да стане на одређеном ФПГА уређаја, онда ми једноставно само променити на већем ФПГА уређаја. Хвала.
 
да сте у праву апсолутно, заправо сам био мало збуњен у овој теми, тако, коначно сам .... знам о анализатор тимекуест тајминг. Хвала за помоћ.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top