ПЛЛ џитер, фреквенције и Линевидтх (0.25ум, 0,18 Ум, 90 НМ, итд).

J

john_cambridge

Guest
Здраво, ја сам сам нови у дизајну, и да је основно питање - за ПЛЛ са скупом излаз фреквенцију, нпр 500 МХз или 1 ГХз, у којој мери ће се мењати како џитер линевидтх смањује? или је у вези са више скокова фреквенцију? су погледао сам на пар спецификација (0,13 ум 90 нм) и џитер вредности изгледа отприлике исто. Да ли ово изгледа зар не? Хвала, Јована
 
РМС џитер имају неку врсту квадратних корена вс варијанту врата ширине [УРЛ] хттп://ввв.еце.уцсб.еду/ ~ лонг/еце594а/Веигандт_РОјиттер94.пдф [/ УРЛ]
 
Не знам о ширини линије, али за дигиталне сигнале, напон хеадроом је велики фактор. Ако случајни шум остаје иста, 5В логика породица ће имати много мање буке фаза од 1,3 породице В логике! Једноставно сигнал шум питања. Такође, тип структуре је велики ефекат. ЦМОС, са интерстицијални замку државе, ће имати више буке пуцали од јунцитон уређаја.
 
Напон главу није оно што је важно. То је ивица стопа и улазни напона-ширина линеарног региона фазе детектора. Ивица стопа је много много бољи у процесима финије геометрију. Оно што није боље, колико ствари људи Пацк заједно и како чврсто, што на чипу интерферерс, железнички одскок од свих брже транзиција против не-толико-различите понуде траг и бондвире индуктивност, и тако даље. То није једноставна линија стане. Навикните се на то ако сте јури побољшање перформанси у било чему осим сирове аналогне фреквенције или сирови напон. Требало би да буде тако срећан, да поједини уређај бука је главни сарадник. Ако се озбиљно о мерењу џитер да ће вам бити веома тешко добити инструменте за читање поуздано испод 10пС. Веома скупо "домети и пуно рада да очисти своју клупу сваки извор буке, итд што видите граница мерења више од стварности. Поготово ако је лимит на производњу ПОЈЕО која мора бити гарантован, то је вероватно тако сандбаггед и све о АТЕ платформи ограничења.
 
Да, није исто када неко покуша да осмисли најбољи осетљиву са најнижим пријемник буке на поду, када ствари добити фреквентни опсег је десет пута него ноисиер РКС буке на поду (услед више фактора као што су: снага линије, кабловском телевизијом, паљења, индустријски , мобилни, радари, време, небо / соларни). Убрзо, због толико буке, морамо да јебани дизајн пријемника и коришћење кВ снаге предаје :)
 
Да, није исто када неко покуша да осмисли најбољи осетљиву са најнижим пријемник буке на поду, када ствари добити фреквентни опсег је неколико пута ноисиер него РКС буке на поду (услед више фактора као што су: снага линије, кабловском телевизијом, паљења, индустријски , мобилни, радари, време, небо / соларни). Убрзо, због толико буке, морамо да јебани дизајн пријемника и коришћење кВ снаге предаје
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top