Помоћ потребна за ПЦ контролом бежични огласној табли УСАРТ-а

S

stalk3r21

Guest
Хеј момачки, ја радим пројекат о бежичну огласној табли, и мој кодови дати су у Скупштини језику 1. Бежични модул је ЗигБее, и то од рачунара на ПИЦ-а, 2. Екран је дот-матрик и подаци ће бити преузети из ЕЕПРОМ-а који ће бити приказан 3. Само један начин комуникације посредством УСАРТ-а од ЗигБее до ПИЦ6ф628А 4. ПИЦ-а ће добити нове податке кад год доступни од ЗигБее и продавницу у ЕЕПРОМ-5. Рачунар ће се слање података преко ЗигБее предајник пријемник. Дакле, тренутно имам мој дисплеј на посао и све остало, и може да прикаже 128 знакова. Све што је унапред учитава у ЕЕПРОМ. Имам проблема са делом комуникације. Како да користим УСАРТ-а да прими ниску података и складиштење у ЕЕПРОМ-а један бајт у време? Плус не желе да раде методом гласања. У прилогу је цодингс који сам написао. 1. Ново + нова табела фајл ради добро и морам да уградите УСАРТ део у њега 2. УСАРТ рц фајл је једна коју сам написао за серијску комуникацију са ЗигБее. Код би требало да ради као: Приказ података из ЕЕПРОМ-а се и када је добио нове податке, то ће њега и продавница у ЕЕПРОМ-а, а затим почети да се приказују све изнова. Молим вас за помоћ. Хвала
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top