Потребан коментар на ручно / Полу-аутоматска СМТ монтажни систем

I

Ichan

Guest
Здраво, ја сам у потрази за веома мале запремине система СМТ Скупштина се састоји од шаблона штампача, Пицк & Плаце, и пећи рефлов плус алати и прибор потребне. Циљна постављање компоненти је <1000 ЦПХ, док је цена за "спреман за рад" систем не би требало да иде изнад 10000 $. [Б] Ессемтецх (Швајцарска) [/ Б] је најпопуларнији али далеко изнад $ 20000 за комплетан систем са опреме и алата. [УРЛ] хттп://ввв.ессемтец.цом/продуцт.аспк/СМТ-Турнкеи-Солутионс/Мануал-прототипинг-лине/?АртНр=Минифлек+Лине [/ УРЛ] [Б] АПС Новастар (САД) [/ Б ] је добар, нешто испод $ 20000 [УРЛ] хттп://ввв.апсголд.цом/турнкеи-смт-системс [/ УРЛ] (дно). [Б] ДИМА СМТ (Холандија) [/ Б] - Немам појма. [УРЛ] хттп://ввв.димасмт.цом/цмпаге/ТурнкеиСолутионс.асп?ид=20 [/ УРЛ] [Б] Мехатронички системи (Немачка) [/ Б] - Немам појма. [УРЛ] хттп://ввв.мецхатрониц-системс.цом/индек.хтмл [/ УРЛ] [Б] Фрич (Немачка) [/ Б] - Немам појма, изгледа да нема Бенцхтоп рерни. [УРЛ] хттп://ввв.фритсцх-смт.де/ен/продуцтс/ [/ УРЛ] [Б] СМТ скупштине (негде?) [/ Б] - Немам појма. [УРЛ] хттп://ввв.ассембли-смт.цом/ [/ УРЛ] [Б] Бакља (Кина) [/ Б] - Немам појма. [УРЛ] хттп://ввв.торцх.цц/ен/продуцт.хтмл [/ УРЛ] Још увек не можете наћи било који извор из Тајвана и Кореје. Било који сугестија много цењена. -Ицхан
 
Здраво, изгледа, можете видети најмање диднт ове обе врсте :): (или ви само покушавате плс нека само реклама?) Фритцх: »Упутство Скупштине за израду прототипова или мале серије производње, модуларни Фритсцх ЛМ системи су идеални партнери. Са овим системима, Пицк & Плаце процес може да се имплементира. У зависности од степена ЛМ-систем, корисник може саставити Чип-СО-и ФП компоненте "Бакља". Упутство за високу прецизност моунтер ТП39 "Поздрав, К.!
 
Па, ја имам $ 10000 буџета - неопходно је да поставите мале запремине СМТ производње, два дана су тренутно још увек не можете да пронађете оно што и где да купите, треба неке предлоге. Да ли знате цену како? Да ли су они добри? Из слика ТП39 нема наслон за руке, оператера руке ће бити умор брзо. -Ицхан
 
Здраво, питају своје ПЛС-Жао ми је ЈА донт рећи неке цене. Ја могу рећи само за вас, тако да је до 18-до 15 година имали смо малу Фритцх скуп полован (пећ од 3тх партија), они су веома добри за рад-израду прототипа (можда "Гранд оца" ових један), цена је била тако пре 18 година на 10 `000 марака (сви остали су тако 30-50% екпенсивер) ... К: [сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 6 минута: [/ цолор] [/ сизе] Ако има врло мале даили волумен_ис Бакља, Моунтер П28, вакуум апсорбују оловке ништа за вас? Слободан, морате пећи и остатак скуп превише ...
 
То није увек лако да се цене из компаније, понекад питају много питања на која је тешко одговорити од индивидуалних бизниса. До сада сам добио цене од АПС, ја ћу покушати да се цене од бакљу. Претпостављам Бакља мора да буде много јефтиније, али квалитет је још увек под знаком питања, надам неко може дати неке светло. -Ицхан
 
То није увек лако да се цене из предузећа, Упоређивање цена није еаси.ит стварно треба мало стрпљења.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top