Потребна помоћ у интерфејсу Браин Цомпутер

H

hanukaran

Guest
[ПХП] [/ ПХП] Здраво, ја сам је потребна помоћ у мом пројекту треба да развију Софваре који може да препозна и класификују браинваве.И мислили желе да развију софтвер помоћу матлаб.Им беггинер.. Им учење нов.И већ нашао ЕЕГ податке у ЕДФ формату и текст формату. Може ли неко да ми доведе до развоја овог пројекта. Хвала и пажња Прабакаран
 
здраво .. прабакаран им такође чинећи свој пројекат о 2Д кретање курсора помоћу ЕЕГ сигнал .. може у плс да ми пружи те податке ЕЕГ? тхнк унапријед
 
[Куоте = сонидаман; 1031504] Здраво прабакаран .. им такође чинећи свој пројекат о 2Д кретање курсора помоћу ЕЕГ сигнал .. може у плс пружи ми те податке ЕЕГ? тхнк унапријед [/ куоте] иа сигуран брате пусти ме прикључили .... ја придају тхе.едф податке и ТКСТ фајлова са подацима. ..... аниват шта платформу користе ..... ..... можемо радите заједно, ако желите .... :) .. ако зелите молим ме додати фацебоок [емаил] праван@ливе.цом [/ емаил] тенкова н тиче Прабакаран МУнусами
 
бок прабакаран Такође сам желео да спроведе интерфејс мозак рачунара за мулти покрета у Матлаб. би у плз да ми помогне, ако у то урадио. искрено
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top