Пре Пост овде молимо вас да прочитате ово

F

Fragrance

Guest
Драги сви, приметили смо да доста људи овде постављања теме везане за микро контролер где се као Овај форум је специфичан за опште електронске вези проблема, од сада, ако било који пост у вези микро контролер наћи овде пост ће обрисан и корисник ће забрана Поздрави мириса
 
Поштовани господине, као што смо ми Елецтроницс Енгинеерс треба да знамо о оба опште електронике, као и микро контролере. а ако неко тело корисник и да затим решио проблем од стране Управног одбора шта није у реду?
 
[Куоте = бикас.бикун; 856384] Поштовани господине, као што смо ми Елецтроницс Енгинеерс треба да знамо о оба опште електронике, као и микро контролере. а ако неко тело корисник и да затим решио проблем од стране Управног одбора шта није у реду [/ куоте] Постоји посебна категорија за микроконтролере у овом форуму, [УРЛ] хттп://ввв.едабоард.цом/форум31.хтмл [ / УРЛ], а то је рекао и ја да кажем да забране за постављање у погрешна категорија чини превише, упозорење би било довољно мислим бар за кориснике који не радите то више пута, или намерно за рекламе или нешто слично тога. Александар
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top