Радио Схацк Реално ДКС-400 рисивер

D

dmgeno

Guest
Имам директан улазак ДКС-400 рецивер који игра сјајно, али ФМ АМ / СВ не ради. А благи сиктање од говорника, али не прима станице. Ако запремина појавио довољно висок, повратна тип скуеел се чује. Да ли неко има неке савете за поправку или зна где могу наћи шему? Хвала ...
 
Здраво дмгено Можете покушати Х * Т * тп :/ / ввв.модс.дк/ У горњем менију потрази за Р * Адиос * пијук и кликните на њу. После тога, у левом менију приручницима (нови плави прозор) претраге за РЕЦЕИВЕР - ДКС 440 сервисно упутство. То није твој рисивер, али можда постоје неке сличности између ова два модела, а може да вам помогне. Надам се да ти помогнем. Срдачан поздрав Јацкрс 8)
 
Имам Власници упутство за дк400. Ако вам је потребна било део тога копирају и послат или послати пошаљите детаље на [емаил] гари_де_хам@хотмаил.цом [/ емаил] Гари
 
Имам електронску верзију реалистичних ДКС-400 упутство. То је у ПДФ формату, који се може читати коришћењем Адобе Реадер. Ја или да га послати на ЦД-у, да је одштампате и послати га поштом или пошаљите електронским путем на емаил адресу. Ту је цена укључена. Молимо контактирајте ме за детаље. контактирајте ме на [емаил] јрбуцк96@хотмаил.цом [/ емаил]
 
Ако је неко заинтересован за добијање упутство за ДКС-400 радио. Имам копију ДКС-400 упутство. Шема је пуцао, неупотребљив, па су ми рекли. Уколико желите примерак постоји трошак укључени, као што сам платио за мој примерак, очистио га и направио је пдф фајл.. Ако сте још увек заинтересовани, ми е-маил за више детаља на [емаил] јрбуцк96@хотмаил.цом [/ емаил]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top