Сензор влаге симулације у Протеус

R

revni

Guest
Здраво, ово је мој први постављања .. Желим да вас питам, можемо симулирати Сензор влаге у Протеус? можда, мој проблем је о библиотеци. Да ли имате везу за преузимање библиотеку о влажности сензор (ХИХ-4000, ХМЗ-435Ц, СХТ1Кс, итд)? * За више информација, ја користим Протеус СП4 в7.1. Хвала раније. : Смиле:
 
Добродошли ревни! схт серије су подржани у Протеус 7.6 + и могу лако симулирати. И није видела било који модел за друге, али да их у смиулате са различитим капама и Рез (лонац) [цолор = "сребро"]
 
сам покушао да инсталирате Протеус 7,6 +, али то није успело. Ја не знам шта је разлог. Да ли имате везу да преузмете добар и компатибилан Протеус на Виндовс 7? . Хвала аехсани18 [цолор = "сребро"] [сизе = 1 ]---------- Пост додат у 08:56 ---------- Претходни пост је био у 08:36 - --------[/ сизе] [/ цолор] Имам инсталиран Протеус в7.6, али ја не могу ставити компонента распоред. било ко може да ми помогне?
 
Хеј, нашао корак до инсталације Протеус 7.6 +. Ово је линк [урл = хттп://ембедди.блогспот.цом/2010/05/1-хов-то-инсталл-протеус-76-сп4.хтмл] Ембедди: [1] Како инсталирати 7,6 Протеус СП4 [? / УРЛ]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top