Стари Греинер електроника кварцни тајмер ИИ

A

alpibucky

Guest
Здраво, треба ми упутство за коришћење сервиса и ове клупе инструмента градити 1977. С поштовањем
 
Здраво. Схватам да послали пре неколико година, али ако их и даље треба, ја их имам. Једини проблем је што су у француском ... лол. Пост овде ако можете да их користите. Хвала, Мастер Гуннер
 
[Куоте = Мастергуннер; 920829] Поздрав. Схватам да послали пре неколико година, али ако их и даље треба, ја их имам. Једини проблем је што су у француском ... лол. Пост овде ако можете да их користите. Хвала, Мастер Гуннер [/ куоте] Нема проблема уопште са француским погледу језика Кинд,
 
[Куоте = Мастергуннер; 920829] Поздрав. Схватам да послали пре неколико година, али ако их и даље треба, ја их имам. Једини проблем је што су у француском ... лол. Пост овде ако можете да их користите. Хвала, Учитељу митраљезац [/ куоте] Поздрав Мастергуннер и алпибуцки, ја сам нов овде и ово је моје прво писање на овом форуму. Ја десператли Треба ове приручнике за Геинер кварцног тајмера ИИ. Како могу да их имају? То може бити у француском језику. Можеш ли ми послати поштом или су написана на овом форуму? Извините и хвала унапред. Босттик
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top