Тражите ротационог енкодера / Квадратури енкодером у Протеус ИСИС

T

Technojunk

Guest
Здраво, ја сам у потрази за ротационим енкодером / Квадратури енкодером у Протеус Исис. Да ли још увек постоји нешто? Хвала још једном ТЈ: лол:
 
ротари_енцодер_протеус_симулатион [аттацх = цонфиг] 78961 [/ аттацх]
 
[Куоте = Јестин_цубетецх; 1127477] ротари_енцодер_протеус_симулатион [аттацх = ЦОНФИГ] 78961 [/ аттацх] [/ куоте] Лепо! Како могу да добијем ову компоненту? Недостаје Ротенц.ДЛЛ филе: сад:
 
издвоји и копирајте овај фајл длл на "Ц: \ Програм Филес \ Лабцентер Електроника \ Протеус 7 Профессионал \ БИБЛИОТЕКА" фолдер
 
Здраво Јестин, добар посао, оно што је потребно да користите друга два кодера врсте РОТАРИ_ЕНЦОДЕР и РОТАРИ_ЕНЦОДЕР1, добио сам следеће: Хвала
 
[Аттацх = цонфиг] 80939 [/ аттацх] [куоте = цереброницо; 1132708] Здраво Јестин, добар посао, оно што је потребно да користите друга два кодера врсте РОТАРИ_ЕНЦОДЕР и РОТАРИ_ЕНЦОДЕР1, добио сам следеће: Хвала [/ куоте] Поздрав то је зато модел учешће по јестин није пуна радна верзија само преузети ову верзију видећете ДЛЛ фајл величине разликују од јестин, било како обезбедити модел пуну радну верзију која је направљена по мојој љубави и велики пријатељ Симеона давид Вебер теста ствари обезбедио јестин захваљујући њему тиче Фрагранце
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top