Фиксирање Сетуп & Холд Кршења

C

carrot

Guest
Здраво, Како да поправите Кршења тајминг (Сетуп & Холд Кршења време)? Које су све ствари које мора да буду збринути, док је лепљење?
 
Сетуп време: количина времена синхрони улаз (Д) мора да буде стабилна пре активног ивици сат Холд: количина времена синхрони улаз (Д) мора бити стабилан након активног ивици сат Ако било је прекршио исправна рад ФФ не гарантује Метастабилити може да доведе. Испод линкови су корисни [урл] хттп://ввв.патентсторм.ус/патентс/5896299-десцриптион.хтмл [/ урл] [урл] хттп://ввв.влсибанк.цом/сессионспаге.асп?титл_ид=6822 [/ урл] [урл] хттп://ввв.синцад.цом/пдф-доцс/папер_цц_тиминг_еверитхинг_2003.пдф [/ урл]
 
Здраво, подешавање времена фиксирање: 1) смањење цомбинатионал логике кашњење минимизирањем броја логичких нивоа 2) поделу цомбинатионал логика 3) Имплиментинг пипелининг 4) Коришћење дуплу синцронизер користи флипфлопс Холд време поправке: 1) Може се поправити додавањем кашњења на улазним портовима 2) усклађивање такт Генерално држите време није у корисничком контроли Хвала
 
Хи, ако надјете повреде после траке од тада у могу наћи посао око решења играјући са радном темп
 
Здраво Рају, може у будите елаборат .... о радној темп.
 
Током првих итерација само поставили повреде су фиксирани, док држите кршења су фиксирани само после стварни физичко место и пут информација је на располагању. Подешавање и држите повреде су међусобно искључиви. поставили кршења може се поправити смањењем комбиновани кашњење. Времена задржавања повреде су фиксирани повећањем комбиновани кашњење или убацивање бафера такве да не изазивају повреде сетуп. Повећање или смањење кашњења од упсизинг или смањењем обима ћелија таласе назад у дизајну и целог дизајна узима се у обзир за обављање поново СТА. Живели :)
 
[Куоте = сатиакумар] Холд време поправке: 2) усклађивање такт Генерално држите време није у корисничком контроле [/ куоте] Чекај време је независан од такт што га чини потенцијално дизајн убица. Без обзира на то колико сте успорити сат и даље можете имати чекање кршења. Они се лако фиксира убацивање бафера или довнсизинг ћелија (али пазећи да не ствара никакве повреде сетуп). Такође, добра идеја да додате неке додатне маргине чекање.
 
Здраво, Подешавањем такт може да варира у маргину сетуп прозор, а после може убацити кашњења су бафери се поправити држање кршење. Додавањем кашњења поправи време задржавања не реши проблем, подешавање и држите време су међузависне. Не постоји исправка за чекање виоалтион у РТЛ-а не додавање кашњења.
 
хи шаргарепа држите и подесите повреде су међусобно искључиви и вилатионс се може подесити са теретно кашњења и одлагања ови ће бити више ако у повећање радне температуре и да ће бити мање ако у децресе темп .. само ово је мој тхогухт молим ме сугеришу да ли своје могуће у реалном времену, или не, и реците ми да ли постоји неки проблем са играњем темп
 
Али у реалном времену рада, не можемо поправити темп. радна темп је индепедент
 
када поправим подешавање / држите: молимо анализу да ли је повреда узрокована сат скев, ако јесте, да се прилагоди.
 
Убаците високе и ниске јачине диска зато што није путеве
 
[Куоте = шаргарепа] Здраво, Како да поправите Кршења тајминг (Сетуп & Холд Кршења време)? Које су све ствари које мора да буду збринути, док је фиксирање [/ куоте] Здраво?, Подешавање повреда може поправити тако убаци региструје у најгорем путу. Одлагање повреда може поправити тако инсерт бафер. Хвала.
 
вххен подешавање времена време крши своје дизајнерске радове са мањим фреквенцијом али када имате времена крши ваш дизајн не ради у алл.тхатс зашто држите време фиксирање је критична. Можете да поправи време подешавања времена додајући мало Далаи додавањем регистар или можете подесити Верилог кодирање. ако елсе петље замењена слова изјавама.
 
[Куоте = атуо] Одлагање повреда може поправити тако инсерт бафер. Хвала [/ куоте] Да ли неко може идентификовати или оне ћелије: *. Умећу инсерт_буффер командом, или * аутоматско убацивање бафер од ДЦ током оптимизације? Можда постоји посебан атрибут на тим ћелијама?
 
У једном од мојих пројеката имам временских прекршаје за исти регистар у различитим временима. Желео сам да знам да ли иако су тајминг повреде су у различитим временима, фиксирање не би решили другу повреду у различито време и право?
 
[Куоте = бобјее; 865820] У једном од мојих пројеката које сам добио временских прекршаје за исти регистар у различитим временима. Желео сам да знам да ли иако су тајминг повреде су у различитим временима, фиксирање не би решили другу повреду у различито време и право [/ куоте] Здраво? Шаргарепа, После производњу чипа, ако добијате задржавања повреду. онда неће радити. Али ипак, ако желите да се то ради, идите на лабораторију, повећање температуре лабораторије у зависности од повреде чекању време, пошто држите повреда је обрнуто пропорционална можете да функционише.
 
Здраво, За Сетуп и држите кршење, молимо цхцк следеће блог: [урл = хттп://влси-екперт.блогспот.цом/2011/04/статиц-тиминг-аналисис-ста-басиц-парт3б.хтмл] ВЛСИ концепта: Статични Тајминг Анализа (СТА) основни - Парт3б - "Сетуп и Холд Тиме" [/ урл]
 
Здраво, може неко објасни негативне вредности у Сетуп и држите провере?
 
[Куоте = цхирагх.вилд; 882853] Здраво, свако може да објасни негативне вредности у Сетуп и држите провере [/ куоте] Посета @ [урл] # пост868615 хттп://ввв.едабоард.цом/тхреад7046.хтмл [/ урл]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top