Фик аритметике тачке

S

sheikh

Guest
Поздрав Поштовани Желим да користим неке аритметичке операције као што су (+, _ *) у мом дизајну. Дизајн је поправити ствар. Молим вас, реците ми, ако користим (+, _, *) симболи у мом ВХДЛ коду, да ли је исправно или не синтетише? Или морам да дизајнира јединице (н_бит пуна сабирач, на пример) онда написати структурално код. (Размотрити то то, ја не почну да кодирање, јер нисам сигуран о истинској начин) Поздрав Мостафа
 
[ЦОЛОР = "# ФФ0000"] + - * [/ ЦОЛОР] су синтхесизабле - представа између једног уређаја на други ће варирати због стварне примене синтезу алата, различите архитектуре и доступан "окорелих" логичких компоненти на силиконском чипу ... Дивизија међутим, синтхесизабле за константи и 2 ^ н бројева само ... мораћеш да гради своју сопствену логику, ако желите да урадите поделу
 
Хвала Поштовани схаико, молим вас реците ми који је бољи за дизајн? 1_ користе структурне кодирање. 2_ користе симболи (мислим, користећи "+", уместо сабирача јединице) Хвала унапред Мостафа
 
Осим ако не морају да користе одређене компоненте које могу бити логички недоступан са редовним аритметичких оператора - Ја не видим поенту да користи структурне кодирање. [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] Чак шта више, ВХДЛ даје одличан алат (функције) да спроведе било чисто комбинаторне логике, без последица структурних кодирања.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top