Хисенсе псу и инвертер одбор # рсаг7.820.1459

L

lhanlhan45

Guest
Требам схематски овог одбора, испао и бурм смд делова,, молим те помози
 
плс. поставите модел # и фотографију ПЦБ. ВБР
 
[Куоте = барака42; 1033059] плс. поставите модел # и фотографију ПЦБ. ВБР [/ куоте] Имам исти онај, треба помоћи да то! Бројеви модела: рсаг7.820.1459/РОХ Верф Хисенсе ХЛП-30А11 Улаз: АЦ100-240В 50/60Хз Излаз Мак3.5А: 5ВС/0.5А 5ВМ/1.5А 12В/1А ХВ Излаз: 1280ВАЦ/9.5мА Пин: 150В (МАКС) , поут: 120В (мак) Моји питања је позадинско осветљење добијају неправилног напона и само ће се упалити на пола пута. Ако сам приземљити један од далековода, који ЦЦФЛ ће засветлети нормално, али ако сам приземљити и ван истог трансформатора калема су позадинско осветљење ће доћи на кратко онда ће све искључити. Ако сам кратак скуп далековода на истом калем, цела позадинско осветљење ће радити правилно тил телевизор се угаси после неколико секунди. Мислим да ни имати уземљење питање или "Т803" трансформатор је делимично прегорео. Не знам како бих поправку трансформатора ако је тако, али ја бих волео да пробам [аттацх = цонфиг] 75408 [/ аттацх]
 
Здраво пријатељу! Можеш ли узети фотографију друге стране одбора. Имам проблема са овом одбору цоз неке површине монтирана делови изгорео. То су делови који треба да идентификују. Р830, Р831, Р836 и Н801. Хвала унапред! !
 
Поздрав свима имам Хисенсе ЛЦД са ПСУ инвертора одбора рсаг7.820.1459/рох вер.ф њихов је смд иц, С, и отпорници Бернт ПЛЕЕСЕ било ко може ПОМОЋ Хвала и поздрав
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top