Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

Шта је Дужина дифузије ефекта?

A

ajaytronic

Guest
Може ли неко да објасни шта је ЛОД (дужина дифузије) ефект коректно, суочавамо се овај проблем доњем технологије (90 нм и испод). Како смо одлучити се подудара са паттеринг обзиром ЛОД. Ја само знам да је, делимо лутке транзистор на главну један у борби против своје дејство тако својим повећава њен ЛОД. Плс исправите ме ако сам ворнг. Ако неко има папире повезане или докуменат, плс поделите га.

S

safwatonline

Guest
ровови раде механички стрес на МОС изазива промене у понашању према МОС колико је далеко од рова до коришћењем лажне прсте смањи овај ефекат узрок у стави прсте далеко од рова док користите мултипликатор је боље довести све МОС ће имати Исти стрес (боље одговара)

V

vijay.kumarreddy

Guest
Можете позвати овај ефекат такође СТИ (схалло ров изолација ефекат). Због тога струја у НМОС и ПМОС транзистора добио извршен. Да авоиде овај ефекат у изгледу морате да авоиде шишање активне регионе за парова попут актуелних огледала, дифф пара ... у отхервардс покушајте усиг једну или доубре фингуре уређаје за погађања сврху. Немојте користити више од 2 или 3 фингурес у распореду нарочито за садашње огледала и приказа паирс.Иф У могу одржавати појединачне финфурес скроз добићете извађеног симс близу ваше шеми.

A

aomeen

Guest
Овде је одличан документ о вашем рекуист: [урл] ввв.иеее-цицц.орг/06-8-6.пдф [/ урл]

A

ajaytronic

Guest
Поздрав свима, Хвала за помоћ. неко може објаснити ЛОД матцинг. лсуппосе је постојање 3 прста & Б има 4 прста са истим В / Л. Како ћемо га надигра. Можемо користити овде заједничке лутке минималне дужине (дозвољено технологије).

A

aomeen

Guest
Претпостављам да нисте, погледајте линк сам поставио ... Плз проверити на страни 7 за одговор вашег питања ...

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor