Шта је подешавање и држите време?

Подешавање времена је услов да подаци буду стабилни за одређено време пре активног сат ивици. држите време је услов сигнал на пину података мора остати стабилан одређено време после активног сат ивици.
 
подесити и држите анализу свакако врста заједничких интервјуа питања ^ ^
 
хвала за уплоад информације о подешавању / чекању време! [Куоте = викрам161] [куоте = рицхардиуе] Здраво, посланици, Шта је подешавање и држите време? Како да га користите у апликацији напоље? Хвала унапред [/ куоте] молим те проћи кроз ово, тако да у ће бити јасно [/ куоте] [сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 1 минута:. [/ Цолор] [/ сизе] велики пост!
 
Захваљујући сваки морам да знам много о статичком тајминг анализа? Желите да знате о динамичном тајминг анализа и молим вас да ме обавестите?
 
Динамичка тајминг анализа користи симулацију векторе да потврдимо да кола израчунава тачне резултате из датог улаза без икаквих временских прекршаја. Проблем је у томе што симулације вектор не може да гарантује 100% покривеност. Циљ за динамичке анализе је да се 100% покривеност. Динамичка симулација тајминг је увек пожељна за нон-синхроног логике стилу. По правилу, међутим, само динамичне тајминг верификације алати подржавају глитцх детекцију и раса услове, јер су по природи динамични догађаја. : |: |
 
Подешавање времена се дефинише као минимални износ времена пре активног ивици тактног је којим се подаци морају бити стабилан за то да се правилно резом. Свако кршење овог минимално потребног времена изазива нетачне податке да се заробљени и познат је као сетуп повреде. Држите време се дефинише као минимални износ времена после активног ивици тактног током којих подаци морају бити стабилни. Свако кршење овог потребном времену узрокује нетачне податке да се резом, а познат је као чекање кршења.
 
хвала вам свима за ПДФ фајлове [сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 1 минута: [/ цолор] [/ сизе] хвала вам свима за ПДФ фајлове [сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 51 секунди: [/ цолор] [/ сизе] како могу преузети ппт фајл?
 
ВАО, ово нит је потпуно бољи од других. Схватио сам више сада. Хвала за сваки очекују овде. :)
 
Идите кроз ову ппт слајд по слајд. Ово је најбољи материјал икада за постављање и држите време.
 
[Куоте = бала_ЕЕ; 794112] Иди кроз овај пдф слајд по слајд. Ово је најбољи материјал икада за постављање и држите време [/ куоте] Хвала. Свако за њихову помоћ ... Ја бих стварно захвалан вас ако можете да ми знати где сам да видите ово ППТ склизнуо .. Управо сам се придружио ову тему. хвала унапред .. ако је могуће можете га послати да ми на [емаил] релиабле.канде @ гмаил.цом [/ емаил] хвала пуно унапред!
 
Да бисте добили секуентила логике посао правилно морамо да задовољи подешавање и држите на флоп тимингс.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top