говорник магнет пуњач

Y

yugal

Guest
може неко да ми помогне да дизајнирате пуњач магнет за 10 "до 18" звучник преко мрежног напона. Треба ми много. захваљујући све. иугал
 
Да ли постоји додатне информације?
 
хи тпетар, хвала за брз репли.И нашао кола за мале пуњача снаге магнета. иугал [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР]
 
Ок. Драго ми је да сте решили свој проблем.
 
не, проблем се не решава ми треба веци пуњач .400-600В ДЦ и 800-1000 амп да наплатимо веће магнете. иугал
 
Направио сам електромагнет у нади да би поново оживљавати магнет у Д'Арсонвал метара покрета (то је неколико процената низак). Ја замотан дугу дужину магнета жице око челичне шипке. Пријавио сам се 12В батерије. То нацртао неколико ампера. То је био јак, али не тако јак као што треба да буде. Ако повезани дуже од неколико секунди, почело је загревање. Не треба 800 ампера. И вероватно не треба напајање. Чак и ако користите струју АЦ, морате га покренути преко диоде декларисаном за износ пролази кроз жицу. Размислите покушава овај експеримент, јер ваш пост подразумева да сте добили приступ звучника магнета. (Ако немате приступ онда ћете морати да смањи рупу у центру куполе касније ћете лепак на папиру капу.). Причврстите јак магнет на постојеће слабе магнета. Као што је неодимијумским типа. То би требало да буде само довољно мали да стане под говорне мембране. По шеми: [имг] хттп://имагес.електрода.нет/81_1342723607.гиф [/ имг] У НС стубови ће бити адитива. То ће бити незгодно за маневрисање нови магнет за правилну поларитета и правилном положају. Морате бити опрезни да спречи магнет од скакања из ваших прстију. Ако то утиче метал може разбити. Ти не желиш честице добијам у простор око гласнице.
 
здраво жао касно одговор. Требам ову врсту опреме иугал
 
здраво, нема реприза из било један. молим да ми помогне иугал
 
Оно што питате што није уобичајено, заправо никад нисам чуо за њега раније. То неће бити лако да се решење о томе.
 
Сви технички стални магнети се "наплаћују" (магнетизованој) на сличан начин. За разлику од неких висе спекулативних доприноса у овој теми, дизајнирање магнетизинг јединицу почети са тачним обрачун магнетног кола, потребно поља снаге и пулсирајући напајање.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top