избор слоја стацкуп?

K

kabaleevisu

Guest
Здраво свима, ја сам нови дизајн високе брзине одбора. Ја ћу дизајн Спартан 6 одбор нов.и су у тесто да изаберете лаиерстацкуп у мом десигн.ин моје схематски власт, Етхернет, Фласх, УСБ, ДДР СДРАМ меморије, СДЦАРД, неке периферије се користе. неко ми одговорите. или контактирајте овај маил [емаил] кабалеевису@гмаил.цом [/ емаил]
 
прво да одлучи колико слојева вам је потребно. је зависи од ваше тачке БГА се ПИН и број мрежа, .. онда само смо дошли до колико слојева можемо да треба ..
 
Пре свега да одлучи да колико слојева вам је потребно, онда фокус на слоју стек. можете да користите ову шему сигнала гроунг-снаге-сигнала-терену ..... односно после сваког сигнала или моћ авионом користите један слој тла.
 
Преузмите књигу "БГА пробоја и усмеравање" одавде [УРЛ = хттп://ввв.ментор.цом/продуцтс/пцб-систем-десигн/тецхпубс/бга-бреакоутс-анд-роутинг-52590] БГА се бреакоутс и усмеравање - Ментор Графика [/ УРЛ] Као што је поменуто и интегритет сигнала долази у њу ових дана, и контролисана импеданса итд итд изнад књига је добра основа за доста ових информација. Ова књига је такође вреди погледати на: [УРЛ = хттп://ввв.хдихандбоок.цом/] ХДИ Приручник [/ УРЛ]
 
[Куоте = кабалеевису; 861366] Здраво свима, ја сам нови дизајн високе брзине одбора. Ја ћу дизајн Спартан 6 одбор нов.и су у тесто да изаберете лаиерстацкуп у мом десигн.ин моје схематски власт, Етхернет, Фласх, УСБ, ДДР СДРАМ меморије, СДЦАРД, неке периферије се користе. неко ми одговорите. или контактирајте овај маил [емаил] кабалеевису@гмаил.цом [/ емаил] [/ куоте] Брза ПЦБ-а плоче мора имати најмање 4 слоја, јер пружа бољу заштиту од ЕМИ 2 слоја и поврх свега тога, проверили МЗ пакет да ли је могуће да усмери у 4 слоја одбора. Ако то није могуће ићи на 6 слој одбора. Цена разлика између 4 и 6 слој није толико велика, ако идете да произведе у огромним количинама.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top