како да симулира буке ПфД + ЦП + ЛПФ користећи хспицерф?

Y

yxh12321

Guest
Поздрав свима:.. [цолор = "Ред"] ХБ тон = 10мег нхармс = 127 = Опције хбтранинит 1У трамфорхб = 1 = 2 хбметход хбноисе В (оут) Мар вреф 11 10 10мег [0,1] сонда ХБ В (.. излаз) сонда хбноисе оноисе. [/ цолор] 1, желим да СИМ буке ПфД и ЦП и ЛПФ и иреф, ово је део листа веза које сам научио од папер.бут талас оутпутед је тотално не воле да показују у раду. к-оси је скоро исти као папир, оба су офсет фреквенције (Хз). али и-оси су веома диффиерент, јединица рудника је в ^ 2/Хз.ховевер је дБц / Хз на папер.И сам веома збуњен о томе. Плеасе хелп ме, ја сам нови дечко за студије ПЛЛ. 2, рефереце учесталост је 6 МХз, 0 фазне разлике, али поставио сам тон = 10МХз, Јесам ли у праву? 3, нхармс = 127 зашто је 127? како поставити овај параметар? Ја сам нова риба у овој области, помози ми ~ ~ ~
 
[Куоте = икх12321; 852224] Искрено, чекам вашу помоћ ~ КУОТЕ] Да ли мислите да постоји неко ко може да одговори са веома штурог описа. Ово је такође веома важи и за [урл = хттп://ввв.десигнерс-гуиде.орг/Форум/ИаББ.пл?нум=1297218451/2 # 2] Десигнер'с Гуиде Форум - потреба Ваш коментар: како да се напајање буке у обзир за ПЛЛ дизајн [/ УРЛ] Покажи нам следеће. [Куоте = икх12321; 851077] ово је део листа веза које сам научио од [цолор = ред] [б] папир [/ б] [/ цолор]. али талас оутпутед је тотално није тако показао у [цолор = ред] [б] папир [/ б] [/ цолор] [/ куоте] -. [цолор = ред] [б] Папир [/ б] [/ цолор] да су поменути у горе. - Архитектура вашег ПЛЛ. Интегер-Н или Фрацтионал-Н? - Излазна фреквенција од ПЛЛ - Поређење фреквенције и референтне фреквенције Видите "хспицерф / схалловцхип / ПЛЛ_ПАРТ_И" и "хспицерф / схалловцхип / ПЛЛ_ПАРТ_ИИ". [Куоте] [б] ПХАСЕНОИСЕ [/ Б] Обавља фазе шума анализа о аутономним (осцилатор) кола у ХСПИЦЕ радиофреквентних таласа.. . Синтакса ПХАСЕНОИСЕ излаз фрекуенци_свееп [метод = 0 | 1 | 2] + [царриериндек = ИНТ] [листфрек = (фреквенција | ништа | све)] + [листцоунт = Вал] [листфлоор = Вал] [листсоурцес = он | офф] + [лажне = 0 | 1] [/ куоте]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top