капија возач и заштита кола за ИГБТ.

A

aliraza786

Guest
Ја сам помоћу 80Н60 ИГБТ да вози свој индуктивни терет отпора 6охм .. Ја користим 4Н25 оптокаплера да возим капију ја користим 20 волти снабдевање за капије ... Систем је напон 300волтс ДЦ .. ја дати импулс на капији ИГБТ за 100мс само ... моја кола одлично функционише, али после скоро 1,5 дана ИГБТ изгорела сада колектор и емитер је кратак интерно ... ја користим снуббер кола и бесплатан Вхеелинг диода за заштиту .. али опет не ИГБТ ... љубазно води ме како могу да побољшам свој возача врата и хвала струјним колом заштиту :)
 
Здраво алираза, За возио ИГБТ је боље користити ИР2110 може да ради Упто 500В на високој страни. је ваш оптерећења мотора ако је тако, онда треба да обухвати меку почетак у кола. датасхеет прилогу. поздрав ани
 
Да ли ИГБТ загрејати пре него што је оштећен? Је коло трци за целих 1,5 дана? У принципу, за заштиту, капија емитер отпорником у паралели са Зенер могу користити.
 
хвала за сугестију пицгак сам одлучио да користите препоручену чип :) тахмид господине чекам тебе ... хвала на одговору ... Управо сам га укључите за 100мс тако да се не ради топлоте .. када је правилно функционисање .. ја га пребацили много пута у 1,5 дана ... није све време ... и још једна ствар коју сам одлучио да искористи ИР2110 чипова многе људе, рекао да је веома тешко возити Тренутно сам студира апликација белешке. могу да користе једну велику страни возача за мој круг. И ствар висока страна возач је боље за индуктивних оптерећења .. шта о овом колу сам га наћи на нету .. шта је употреба стезаљка кола. је да боље кола да га возим. [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] љубазно ми помогне у обрачуну ИР2110 чизму страпинг кондензатора ..
 
Здраво алираза, Моје знање у теорији је ограничен ја сам више везан за практичне, мислим да господин Тахмид може вас водити боље у теорији, на било који начин ја сам прикључити други датасхеет надам се да може да реши свој проблем боотстрап кондензатора. Ако можете да објавите коло користи у ИГБТ возача фази сте раније користио можемо наћи решење за то. поздрав ани
 
Апликација рекао је представљен као ниско стране прекидача у паралелним навојима и тако неће користити боотстрап ... ИР2110 се још увек користи као ниска страни прекидача.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top