конфузије у одређивању месхинг фреквенција и таласна дужина ћелија по у ие3д

S

sameerccs11

Guest
Здраво ИМ толико збунити у постављању месхинг фркуенци и ћелија по таласну дужину у моје антене. Имам дизајн микрострип антену и сам поставио месхинг фреквенције 3 и ћелија по вавелентх 16, али подразумеване вредности ћелија на таласне дужине од 20, али то није био узимање 20 и давао неке грешке "доделе матрице пропао" и на 16 ћелија по таласној дужини Било је потребно скоро 6 сати да заврши симулације. Па, ИМ постаје веома добре резултате, али и даље збуњени да ли сам правилно поставили Месинг фреквенција и таласна дужина ћелија по. Зато желим некога да поставите месхинг учесталост и дужина ћелија перваве за мене ако ја пошаљем дизајн њега и после сетинг фреквенције и таласне дужине ћелија по Пошаљи ми тада сам ће симулирати себе. Ја ћу Б веома захвалан да га се тиче Самеер
 
Поздрав Самеер, требало би да подесите фреквенцију месхинг једнак или изнад највећу учесталост ћете користити у симулацији. Ћелија / таласна дужина је подразумевана 20 (из моје главе), а израчунава се на основу месхинг фреквенцији. Стварна вредност је потребно зависи од тога колико густина струје мења са растојањем. Погледај у хелп фајл како да мрежасте структуре. Можете мреже један многоугаоника приликом уређивања (са мањим мреже величине), док остатак (на пример уземљење није близу осталих текућих ношење структура), можете мреже са већим величине. Ово ће уштедети време симулације. Да бисте видели како симулатора мрежа, можете да користите команду месхинг (симулација мени), то вам показује месхинг без покретања симулатора. Верзија које могу да користим се не ажурира већ годинама (верзија 7 или 9), па врло вероватно да не може да чита вашу гео датотеке. (Они су променили формат). Можете користити и метод сечења гостима полигона за креирање (изоловани) равни терена у бесконачно уземљење (као што је предложено у другом нит).
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top