марке и типа шта је добро? ВСВР за фрекунци ГХз?

A

aki.aki

Guest
бок ја потреба ВСВР и мерач снаге за фреквенције ГХз. око 1 - 3 ГХз. брендова и типова оно што је добро? (Који постоји у индонежанском тржишту) због онлине трансакције у иностранству је веома тешко, нисам доживела захваљујући пре
 
и не из Индонезије, ЈА донт знам шта може имати на располагању тамо;) То што је рекао, можда можете наћи добављача тамо да би Даива ЦНР-801Г метар за вас Даива крст Игле Ватметар Фреквенција: 900-1300МХз Опсег снага напред: 2/20В Толеранција + / - 10% (у пуном обиму) СВР-Детекција Осетљивост: 0,2 В минута улаз / излаз Импеданса: 50 Охм улаз / излаз конектори: Н-Типе Димензије и тежина: 6.25ин к 4.3ин к 4.8ин / 2лбс. 3озс. изузетно лепо опрему, они раде добро са добрим тачност, сам користио једну пријатеља у мом бараци овде на 1296МХз. У наредних неколико дана очекује Им долазак на своје Даива ЦНР-801СИИ метара Даива крста Игле Ватметар Фреквенција: 900-2500МХз Снага Опсег напред: 2мВ/2/20В Толеранција + / - 10% (у пуном обиму) СВР-Детекција Осетљивост: 0.5В минута улаз / излаз Импеданса: 50 Охм улаз / излаз конектори: Н-Типе Димензије и тежина: 6.25ин к к 4.3ин 4.8ин / 2лбс. 3озс. То ће покрити обе моје 1296 и 2400МХз радио аматере бендова Живели Дејв
 
Једном давно, постојао је бренд под називом, као птица .. Било је прилично добро напајање и СВР Мерач ..
 
[Куоте = БигБосс; 861472] Једном давно, постојао је бренд под називом, као птица .. Било је прилично добро напајање и СВР Мерач .. [/ куоте] Аххх поуздан Ол 'Птица 43 .... Данг још увек можете да платите врх долар за једну од њих са неколико добрих пужевима знам да постоји Слуг који ће ићи на 1000МХз ... итс ок на 1300МХз ... никада нису видели више Фрек оцењено Жетон Дејв
 
Хвала свим ... Ја сам видим мишљење Даива ЦН-801СИИ и веома добар перпорманце .... али у индонежанском тржишту, овај алат тешко да купи. на тржишту ВСВР Индонезијски већина за 144МХз, ја користим ВСВР ГХз за направити антену за ВиФи,, нам је,, ако ми говори енглески је лош. мој језик је индонежански. захваљује свим ..
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top