проблем у АВР ц кодова

E

engineer khan

Guest
?? шта следеће средства у ЛЦД интерфејсних програма (плз неко да ми помогнете браћи) [ЦОДЕ] лцд_цмд (унсигнед цхар ставка) {Дата порт = ставка; цтлрпорт = (0
 
Оба код листинг раде исту ствар, осим за кашњење (50) у првом листингу.
 
Као Претест рекао како код ради исту ствар. [КУОТЕ] цтлрпорт = (0
 
Мислим да је проблем са сложеношћу овде, аутор кода покушао да код јасан, али то би могло постати компликованије у неискусним очима. (С) је покушао да нагласи 'рс' и 'РВ' бита треба 0 када 'ен' је клокован: [ЦОДЕ] цтлрпорт = (0
 
ста>, |? одстоји кратко њих плз,,,, не могу в користе исте шифре ц као за 8051, као што сам дао у претходном посту??
 
Да ли сте урадили претрагу за Ц оператера? Ако не треба, наћи ћете бројне веб странице објашњавајући ово.
 
[Куоте = инжењер Кхан; 1139411]??? Шта>, | одстоји кратко ово плз,,,, не могу в користе исте шифре ц као за 8051, као што сам дао у претходном посту [/ куоте]> помера бит право. Ако ПОРТА = 0б00000001, а ако се помера лево постаје 0б00000010, тј 1ПОРТА 8ПОРТА значи вредност остаје иста. | Је над битовима оператор ОР.
 
[Куоте = интернетусер2к12; 1139513]> помера бит право. Ако ПОРТА = 0б00000001, а ако се помера лево постаје 0б00000010, тј 1ПОРТА 8ПОРТА значи вредност остаје иста. | Је оператор ОР над битовима [/ куоте] То се не исправи понашање си описао се ротира не пребацује.. За прави помак од 1 на бајта даје 0 и лево помак од 8 даје и 0 ако је почетна вредност 1.
 
[Куоте = интернетусер2к12; 1139513]> помера бит право. Ако ПОРТА = 0б00000001, а ако се помера лево постаје 0б00000010, тј 1ПОРТА | је оператор ОР над битовима [/ куоте] Ви користите смене оператеру на погрешан пут око, 1битс или вредност.
 
Нема операција примењује "цтрлпорт 'у 1. линији, то је само натоварен нове вредности које '0' померио 'ен' број пута који је још увек '0 '. У 2. реду је поново учитан са новом вредношћу, али овај пут су 3 вредности ОРед. Док '(0
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top