Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

радијан до мм конверзије

J

jsps

Guest
драги фрндс, плз реците ми формула за конверзију радијан или степен до мм или цм ............. њена веома потребно у пројекту мог фрнд је ......... хвала унапред ЈСПС погледу

I

IanP

Guest
[Урл] хттп://ен.википедиа.орг/вики/Радиан [/ урл]

J

jsps

Guest
драги фрнд, желим да конвертујете радијан да мм обавестите ЈСПС поздрав

J

jallem

Guest
Ваше питање је двосмислен. Радијан је мера угла и мм је мера удаљености. Молим вас да преформулишете ваше питање?

J

jsps

Guest
но мр. јаллем, питање је исправна .......... обавестите ЈСПС поздрав

I

IanP

Guest
Ви инсистирате на конверзију потпуно неспојиве мере као што су угао и дужину .. Јеси ли озбиљан, или је то само шала? Поздрав, ИанП

M

MSRA

Guest
[Б] радијан [/ б] има димензије [и] [б] Авион угао [/ б] [/ и] Напомена тај авион угао није званични показатељ (РС) димензија [б] милиметар [/ б] има димензије [и] [б] Дужина [/ б] [/ и] Ако су оба јединице имају исте димензије, онда само могу да буду, између промене .. и као [б] радијан [/ б] је из [б] угао у равни [/ б] и [б] мм [/ б] је од [б] дужина [/ б] они цанн'т се конвертује

A

angelote

Guest
погледајте: х ** п :/ / ввв.тхематхпаге.цом / аТриг / арц-ленгтх.хтм

H

hadi_hdk

Guest
вам је потребно за ово питање да онда утврдити полупречник круга ако више стреле да искосите вредност имате количину дужине димензију, као димензија радијус.

K

Kral

Guest
јспс, Радијан иа угаона количина и бездимензиона. Уколико сте заинтересовани за одређивање лука дужину (л) на круг стежу углом у радијанима, користите формулу л = ВР, где је р полупречник је, в је радијан угао. Поздрав, Крал

J

jallem

Guest
[Куоте = јспс] не мр. јаллем, питање је исправна .......... обавестите ЈСПС поздрав [/ куоте] Неки људи су једноставно стуборн ......

R

rikie_rizza

Guest
Господин Јаллем, моји пријатељи ме је замолио да конвертује из температуре до другог, мозес ли ми реци како? Драго ми је да нисам ... знаш. Научите дете Тригонометрија! [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 50 секунди: [/ цолор] [/ сизе] Ако питате стерадијан да мм, могуће.

3

3_1416

Guest
То је баш као неко пита како да конвертујете ампера у парадајзу. ТОТАЛНО Некомпатибилан ЈЕДИНИЦЕ! Да бисте то урадили конверзију између мм и радијана, морате круг познатом кругу (на пример, користећи круг са 1 метра радијуса, радијан би мери 1000мм) који НИЈЕ случај у питању ЈСПС у.

M

master_picengineer

Guest
[Куоте = јспс] драги фрндс, плз реците ми формула за конверзију радијан или степен до мм или цм ............. њена веома потребно у пројекту мог фрнд је ........ . хвала унапред ЈСПС тиче [/ куоте] лук карактерише углом од А радијан и има полупречник Р метру има дужину једнаку АкР метру. Ваше питање није превише компликовано да се погрешно.

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor