радијан до мм конверзије

J

jsps

Guest
драги фрндс, плз реците ми формула за конверзију радијан или степен до мм или цм ............. њена веома потребно у пројекту мог фрнд је ......... хвала унапред ЈСПС погледу
 
[Урл] хттп://ен.википедиа.орг/вики/Радиан [/ урл]
 
драги фрнд, желим да конвертујете радијан да мм обавестите ЈСПС поздрав
 
Ваше питање је двосмислен. Радијан је мера угла и мм је мера удаљености. Молим вас да преформулишете ваше питање?
 
но мр. јаллем, питање је исправна .......... обавестите ЈСПС поздрав
 
Ви инсистирате на конверзију потпуно неспојиве мере као што су угао и дужину .. Јеси ли озбиљан, или је то само шала? Поздрав, ИанП
 
[Б] радијан [/ б] има димензије [и] [б] Авион угао [/ б] [/ и] Напомена тај авион угао није званични показатељ (РС) димензија [б] милиметар [/ б] има димензије [и] [б] Дужина [/ б] [/ и] Ако су оба јединице имају исте димензије, онда само могу да буду, између промене .. и као [б] радијан [/ б] је из [б] угао у равни [/ б] и [б] мм [/ б] је од [б] дужина [/ б] они цанн'т се конвертује
 
погледајте: х ** п :/ / ввв.тхематхпаге.цом / аТриг / арц-ленгтх.хтм
 
вам је потребно за ово питање да онда утврдити полупречник круга ако више стреле да искосите вредност имате количину дужине димензију, као димензија радијус.
 
јспс, Радијан иа угаона количина и бездимензиона. Уколико сте заинтересовани за одређивање лука дужину (л) на круг стежу углом у радијанима, користите формулу л = ВР, где је р полупречник је, в је радијан угао. Поздрав, Крал
 
[Куоте = јспс] не мр. јаллем, питање је исправна .......... обавестите ЈСПС поздрав [/ куоте] Неки људи су једноставно стуборн ......
 
Господин Јаллем, моји пријатељи ме је замолио да конвертује из температуре до другог, мозес ли ми реци како? Драго ми је да нисам ... знаш. Научите дете Тригонометрија! [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 50 секунди: [/ цолор] [/ сизе] Ако питате стерадијан да мм, могуће.
 
То је баш као неко пита како да конвертујете ампера у парадајзу. ТОТАЛНО Некомпатибилан ЈЕДИНИЦЕ! Да бисте то урадили конверзију између мм и радијана, морате круг познатом кругу (на пример, користећи круг са 1 метра радијуса, радијан би мери 1000мм) који НИЈЕ случај у питању ЈСПС у.
 
[Куоте = јспс] драги фрндс, плз реците ми формула за конверзију радијан или степен до мм или цм ............. њена веома потребно у пројекту мог фрнд је ........ . хвала унапред ЈСПС тиче [/ куоте] лук карактерише углом од А радијан и има полупречник Р метру има дужину једнаку АкР метру. Ваше питање није превише компликовано да се погрешно.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top