серијски програмирање на Протеус - мак232 проблема

W

wolverine123

Guest
хеј момци ја сам покушавао да симулира серијски програм на Протеус и покушао да пошаље знак, додао сам виртуелни терминал на почетку пре него што пролази кроз мак232 и ја могао да видим лик у реду ... али после проласка кроз мак232 никад нисам добио опет исти лик ... волео да шаље '' ја би добили '_' после проласка кроз мак232 .... може неко плеасе хелп: С
 
Нико не може да одговори на ваше питање, без вашег колу Проверите двапут свој круг. Могуће само проблем је у кола Нандху
 
Запамтите да Макс ефикасно инвертује свој сигнал. Потребно је да га пошаљете преко другог Мак
 
Следећи пиц приказује текст који се преноси у реду али следећи након проласка кроз мак232 показује нешто друго Али, ако је добијање онда обрнута сам обичај видите жељену излаз када сам прикључите серијски кабл и тестирати излаз у ХиперТерминал??
 
втерм у ИСИС мора бити преокренут повезати мк232 у симулацији ... Да ли сте изабрали да се инвертује РКСД и ТКСД у втерм својствима? можда је то проблем ...
 
Знам овај веома стари нит, али ја желим да ставим одговор тамо само обложити неко га потражим. Десним тастером миша кликните на виртуелни терминал, измена својства, променити од нормално инвертује.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top