шта је Херкулес Бундле (ДРЦ / ЛВС / ЕРЦ / МВ)

T

tybhsl

Guest
Немам идеар шта је Херкулес Бундле (ДРЦ / ЛВС / ЕРЦ / МВ), али је еда алат за физичку проверу. Ко може да ми каже у више детаља о томе? А шта је ДРЦ / ЛВС / ЕРЦ / МВ, односно? Хвала!
 
Херкулес је сигнофф алат .. Некако веома моћно средство .. Ја ћу покушати да добијем неке документације .. х ** п :/ / ввв.ххнец.цом/веб-е/фоундри/реф1_1.хтм погледајте на линк изнад Вуд сигурно помоћи. са поштовањем,
 
ДРЦ: Дизајн Правило хотела, на пример В / Л провера и удаљеност бевтеен метал итд ЛВС: Логика проверите Шематски ЕРЦ: Електрични правило провера
 
Па шта то значи по МВ? Хвала! [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 5 сати 14 минута: [/ цолор] [/ сизе] [куоте = арунрагаван] Херкулес је сигнофф алат .. Некако веома моћно средство .. Ја ћу покушати да добијем неке документације .. х ** п :/ / ввв.ххнец.цом/веб-е/фоундри/реф1_1.хтм погледајте на линк изнад Вуд сигурно помоћи. са поштовањем, [/ куоте] Да, то је веома корисно за мене! Хвала пуно! Ко може да ми каже нешто више књига или докумената о Херкулес Бундле? Хвала вам пуно!
 
Тенкови! И ко може да ми каже шта је МВ? Хвала вам пуно!
 
можда "милкиваи". [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 3 минута: [/ цолор] [/ сизе] база података.
 
Ко има Податци или документе Херкула Бундле (ДРЦ / ЛВС / ЕРЦ / МВ)? Требају ми у великој мери. Ко може да ми помогне. Гледам их на Интернету узалуд и ја се надам да може да ми помогне! Хвала пуно!
 
Где могу наћи неке документе о томе? А шта је ЕРЦ? Која је разлика између ЕРЦ и ДРЦ? Хвала!
 
Имам само један кратак поглед .... ДРЦ је дизајн правило провере, док ЕРЦ је електронски правило чек. ЕРЦ ће проверити ИР пад, антена, ЕМ (електронски миграције) ефекат у вашем чип који се неће проверавати по традиционалној ДРЦ процеса.
 
Ја имам исти проблем, хвала пуно, ако неко може да пружи неке документе!
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top