433 МХз Иаги антена користи и дизајн

P

pugazhanthi

Guest
Радим пројекат на ПЦБ-Иаги антенна.Вхат су компоненте које се користе за 433 МХз да прими било који канал на ТВ. и друго питање је шта су канал на располагању у 433 МХз?
 
433 МХз фреквенција користи за УХФ даљински управљач уређаја као што су даљинско отварање врата аутомобила и отварање врата гараже. Искрен
 
Мислим, Мастер пугазхантхи, морате користити ФЦЦ табели ТВ канала и фреквенција, а затим почети да сте дизајна са Иаги антена .. Ја не знам да ли можете да користите ПЦБ дизајн на Иаги антена за ВХФ, УХФ и фреквенције ... можда иоуцан се односе на ТВ-канала и фреквенција за употребу у земљи абе .. екс. израчунати прво за таласна дужина од фреквенције ћете да дизајнирате друго, таласна дужина / 2 = дипол укупне дужине (ово мора да се исећи на 2) 3. дипол дужине - 45% = директор дужина 4. дипол дужине + 55% = рефлектора дужина вавеленгхт/10 је размак између елемената ... срећно Мастер ... [УРЛ = хттп://ен.википедиа.орг/вики/Иаги-Уда_антенна] Јаги-Уда антена - Википедија, слободна енциклопедија [/ УРЛ] мислим да ће помоћи ... : Д: Д: Д
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top