555 Тајмер дизајн поступак?

V

VishwanathAmbli

Guest
Поздрав свима, желим да осмисле 555 тајмер, односно тлц555 унутрашња кола. Имам интерну кола из листа са подацима и сада наћи В / Л коефицијенте за сваки МОСФЕТ. Потребна ми је помоћ како да се о томе, као шта параметар цонсидер.И сам приложити податке лист са овом посту, тако да можете да погледате шеми (ЦМОС). И све одговоре о томе зашто пмос се користи за напонски разделником кола А зашто не НМОС? -Шта се дешава ако се изгради овај напон кола раздвајања помоћу НМОС? -Вдд варира од 2В до 15В, како ово коло водити рачуна о минималном 2В снабдевања? Напомена: Ја сам планирао да спроведе ову коло у .35 У ТСМЦ технологије.
 
[Урл] хттп://ввв.достмухаммад.цом/блог/тхе-555-тимер-иц/ [/ урл] провери овај пост и то ће вам помоћи да алот
 
[Куоте = схерази; 1142993] [урл] хттп://ввв.достмухаммад.цом/блог/тхе-555-тимер-иц/ [/ урл] провери овај пост и то ће вам помоћи да пуно [/ куоте] Схерази ја знам рад и деловање у астабле / моностабле режиму. Ја могу да дизајнирају за спољне компоненте. Оно што сам тражио је интерни транзистора ниво дизајн.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top