АТ89Ц2051 фреквенција цоунтер

V

Vlad.

Guest
Здраво, желим да фреквенција бројач за мерење фреквенције у мом пројекту СМПС, имам ово уц опоравио од дигиталног Система аудио5.1. неко ми је рекао да је активиран исте закључавања бита, може ли неко да ми помогне са шемом и хек фајл за овај пројекат?
 
Претражи Гоогле ..... [Урл] хттп://1000пројецтс.орг/фрекуенци-цоунтер-усинг-8051-мицроцонтроллер.хтмл [/ урл] [урл] хттп://ввв.8051пројецтс.нет/невс-и123-фрекуенци-цоунтер-усинг-ат89ц2051 -ЛЦД-ассембли.хтмл [/ урл]
 
хвала пуно човека, могу мера са овим фрецкуенци мог апартмана извора (230В АЦ)? или фрецкуецни у СМПС `с?
 
Наравно. Али мораш да смањи овај велики потенцијал за границе, тако да микроконтролер може безбедно раде. Може бити као ниска као 5 волти без промене фреквенцију.
 
Можете да користите веома мали трансформатор, ПЦБ лемљење типа. Или отпорника. Нисам сигуран отпорника б'цаусе никад нисам пробао раније.
 
али са оригиналном шемом, ниједна друга компонента која је максимална амплитуда сигнала који могу мерити безбедност фреквенцију и?
 
У 89ц2051 подацима, пише на страници 36, под апсолутном Ратингс максималног члана, напон на било ком пину у односу на терену је-0.7В до +6,2 В. Мислим да је ово ограничење.
 
[Б] Фреквенција Бројач од ПИЦ16Ф628 [/ б] [урл] хттп://ввв.еевеб.цом/пројецт/цирцуит_пројецтс/фрекуенци-цоунтер-би-пиц16ф628 [/ урл] [аттацх = цонфиг] 79468 [/ аттацх] [ Причврстите = цонфиг] 79469 [/ аттацх]: винк:
 
Тпетар шта кажеш .. могу ли Мак други круг од тебе. да ставим на мој УЦ?
 
Да, али само када сам донт изгледају и не види, обрати пажњу гледам на ову тему. : Лол: Такође погледајте овај пројекат: [Б] Лов цост ЛЦД фреквенције мерач са 89Ц2051 за мерење до 250КХз [/ б] [урл] = хттп://ввв.мцселец.цом/индек.пхп?оптион=цом_цонтент&таск=виев&ид 169 & Итемид = 57 [/ урл] [ИМГ] хттп://ввв.мцселец.цом/имагес/сториес/мцсе/ан35-сцхематиц.јпг [/ ИМГ]
 
Хахаха ... : Лол: Драги Влад, можете да користите тај круг дао тпетар. У ствари, ово коло може сачувати од било каквих УЦ високонапонских шиљцима.
 
верри добар. И да хе кола одавде [урл] хттп://ввв.8051пројецтс.нет/невс-и123-фрекуенци-цоунтер-усинг-ат89ц2051-лцд-ассембли.хтмл [/ урл] Сада сам да је програматор на беарбоард одавде [ урл] хттп://ввв.геоцитиес.цом/динцераидин/8051/индек.хтмл [/ урл] [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] ако уЦ има закључавања бита, како да ја избрисати то? Јер ја донт о микроконтролерима толико!
 
Влад је мој пријатељ, можете само обрисати УЦ и писати фирмваре поново. Најједноставнији програматор за 89Ц2051 се зове БловИт и рад на ЛПТ порт. За ради на ВинКСП коришћења софтвера БАСЦОМ-8051. Програмер има једну лошу ствар он не може да чита фирмваре од УЦ, само је у стању да напише и избришу. Напајање 12В и 5В добити из рачунара или из спољног лабораторијским ПЦ ПСУ. Ако се иде са кабловском усе ЛПТ кабл до 0,5 м мак. [Аттацх = цонфиг] 79485 [/ аттацх] За овај програмер морате омогућити ЛПТ порт у БИОС-у, ако инвалид и поставили ЛПТ порт у стандардном режиму (СПП мод), а у БАСЦОМ софтвера мора дати 1000мс кашњење: [аттацх = цонфиг] 79486 [ / аттацх] Користи фајлове БИН. Конвертовање хек да БИН са ХЕКС2БИН алата. Ако имате проблема уклонити Ц1 кондензатор. Програмирање у Басцом: ================== Почетак БАСЦОМ-8051 Иди на мени "Програм" Бирај "Пошаљи на чип" опцију Одаберите "тампон" мени у новом прозору Прочитајте са диска (отворени БИН фајл) Пишите чипом: винк:
 
хеј ја преузети хекса О бин алат, али ја могу да га бинарни јер дос прозори диссапер верри брзо је хексадецимални
 
Старт менија опцију Рун и укуцајте цмд "", а затим идите у фолдер где је ваш фајлови .... Само укуцајте ХЕКС2БИН филенаме1.хек филенаме2.бин
 
Имам ову грешку Ставио сам хек фајл у локалној Диск Д направити Цоманд лако, али Дон `т ворк [ЦОЛОР =" Силвер "] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] може ли ми креирати фајл бин из хек фајл? молим
 
Влад је мој пријатељ видим недостатак ДОС знања. Аттацх ХЕКС фајл у пост, ја ћу га претворити за вас, или можете да урадите само уклонити један хек из прве датотеке и хексадецимални из другог фајла:.. ХЕКС2БИН фисиер.хек фисиер.бин
 
Да, Ја сам учење човек. ок ја сад атацх хексадекадни датотеку.
 
ХЕКС2БИН је стара алатка и признају само стари ДОС формату 8.3 (8 знакова за име и 3 за проширење), а фајл је форматирана са продуженим формата до 255 карактера "ФрекЦоунтер.хек". да користи дуге имена у формату 8,3 синтакси је "фрекцо ~ 1.хек". ХЕКС2БИН фрекцо ~ 1.хек ф.бин Претворено фајл:
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top