АТ89Ц2051 фреквенција цоунтер

натпровајдере рад, Уц није вритед
 
[Куоте = Влад;. 1132735] натпровајдере рад, Уц није вритед [/ куоте] Објасни више, дајте неке детаље. Да ли сте програмер добро? Како сте користили програматор? Који софтвер сте користили? . . .
 
ја могу `т преузети мека УЦ, натпровајдере рада. ја направити Програмер као сто си рекао, и програматор ...
 
Програмер ради 100% базиран на стази шта сам пост, а са БАСЦОМ-8051 заједно. Нисте одговорили, шта је софтвер сте користили? Пост изоштри слику програмера са обе стране. Шта добијете грешку, шта се деси тачно? Шта напони сте користили за 12В и 5В? Да ли сте проверили са мерењем ове напоне? Да ли сте проверили и правилно да ГНД везу? Прочитај поново пост # 14 и не онако како је описано. Користите тачно описане кораке програмирања за БАСЦОМ-8051 шта сам ти дао у пост # 14. Трудим се ово са БАСЦОМ-8051 вер 2.0.14.0 И супосе БловИт ће такође радити са новијим верзијама. Програмер може програмирати како ДИП и СМД верзије 89Ц2051 без проблема. БловИт.еке је писан за ДОС и пи2051 софтвер писани за ВинНТ и Вин2К и не могу се користити под ВинКСП (може, али под емулаторима као што ДОСБок и ВМваре Воркстатион, такође покушати да са успехом, али зашто да користе емулатори: винк :) . пи2051 могу покренути под ВИННТ и Вин2к са инсталирањем драјвера ДЛПортИО преко ИнсталлДривер.еке, али ово је .... на старо. : -? Користите Басцом-8051 на описани начин. : Лол:
 
Оке. вечерас ћу опет направити програмер и ја ћу покушати поново. И дон `т имати грешке, али ја не мислим уц се програмирају, јер када сам ставио УЦ у табли са ЛЦД (фреквенција контра) натпровајдере рада.
 
Влад је мој пријатељ си спавала преко дана, а ноћу ради? Следећа реци ми да ли живите у замку у Пенсилванији. : Лол: Наравно, ја шалим се. : Лол: Ако неки проблем појави на путу, реците нам. Један велики недостатак овог програмера је да донт он прочитао могућности да провери писани кодекс у μЦ, али је једноставно брз, поуздан, ако пратите упутства нема проблема уопште. Ја га користим доста времена, чак и за СМД, без обзира шта ја имам другу 89С програматора. користите га без кабла. Нека буде на малом ПЦБ са директно лемљени ЛПТ конектор. Само пратите инструкције из пост # 14. : Лол:
 
У ИСП програмера, то је понекад саветује да серијски конектор кућиште и уЦ деле исту земљу. Не знам зашто ....
 
[Куоте = Геноватор; 1133021] У ИСП програмера, то је понекад саветује да серијски конектор кућиште и уЦ деле исту земљу. Не знам зашто [/ куоте] Ово није ИСП и иде преко ЛПТ. .... 89Ц2051 донт имати ИСП способности, али 89С2051 има. 89С2051 има малу производњу, а то се не може μЦ еасели наћи у свакој продавници, али 89Ц2051 могу се пронаћи чак испод лоше. : Смиле :: лол:
 
ја одустајем. Мислим нк је сломљен. Направио сам око 2 пута Програмер и без резулт.
 
Да ли је ово уЦ 89Ц2051 нови или да га користите раније у неком протобоард или другим уређајем? Не одустаје да еасели, електроника захтева стрпљење. ;-)
 
Да ли је сада нова, она је опоравио од 5,1 аудио систем цхинесее стилу.
 
Да ли имате неку опцију да купи ново од неког електронског продавницу? 89Ц2051 је јефтиније онда сладолед. Мислим да ово није проблем који ће зауставити једну Влад. : Лол:
 
да, али у мом граду и дон `т имати продавницу да купи уц` е само нека резистор и кондензатор `с. Морам да буи. Али сам ставио ово на Станби док сам купити нови УЦ, и имам атмега8 смд тражим пројекат као што је овај са пулта. Постим треба фреквенције бројач. Ако знате нешто, стави овде.
 
Можете наћи еасели много кола за атмега фрек шалтерима, само користите Гоогле претрагу. Ако не могу наћи ћу пост.
 
здраво можете користити атмега за овај шалтеру.
 
[Куоте = мадхусутханан; 1135070] Здраво можете користити атмега овог шалтера [/ куоте] Да је рекао да је он имао Атмега8 и он покушати да пронађу пројекат са АТМега8..
 
[Урл] хттп://ввв.цирцуитстодаи.цом/фрекуенци-цоунтер-цирцуит [/ урл] Нашао сам ово, али ја не видим да дон `т користити спољашњи сат кристално. зашто? [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] хттп://ввв.цирцуитстодаи.цом/фрекуенци-цоунтер-цирцуит нашао сам ово, али ја не видим да дон `т користити спољашњи кристал сат. зашто?
 
хи они користе кристално унутрашње осцилатор.
 
Можете да користите интерни осцилатор. На овај начин 1МХз.
 
хек од тога може направити неко да ми покаже старт уп месаје? И мисли да дају соуорце код. Ја не знам како ја могу саставити изворни код
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top