Аналогни / мешовитих ИЦ дизајн компанија у Европи

V

viperpaki007

Guest
Добар дан, могу никоме реци ми неке добре компаније за аналогни / ИЦ дизајн у Европи.
 
То зависи од тога шта желите. Да ли сте у потрази за посао или тражите да се дизајн уради? Ако друго, какву врсту дизајна? Кеитх
 
Ја сам у потрази за посао и мој је специлизатион радиофреквентних Електроника и РФ ИЦ дизајн
 
Волфсон Микроелектроника Дијалог Кембриџ Силиконска радио Инфинеон СТ Мицроелецтроницс
 
Плашим се само знам Великој Британији, као и оне. Свиндон Силиконска системи Гарлфиелд Микроелектроника Моортец Инновисион Нујира Зетек (сада део Трептање Инц), али не и са сликама предузећа и вероватно доста других. Кит.
 
[Ја] Рохде & Сцхварз [/ и] (Хо: Минхен / Немачка). Слоган: "Испод је 1ГХз једносмерне струје": лол:
 
Волим Ксфаб је "... јер свет је аналогни" ... Кеитх
 
Елоницс (РФ), у Ливингстон (ван Единбург) Гигле полупроводника (ИП преко електричних водова) у Единбургу
 
Ја сам више забринути са аналогним / Комбиновано ИЦ дизајн компаније у главном-земља Европе без Велике Британије. Молимо Вас да предложи било које фирме које нису у Великој Британији ..
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top